Prosperita

Prosperita – každý to slovo pozná , ale málokto rozumie tomu čo naozaj znamená.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

"Život je unikátna kombinácia toho "čo chceme" a "čo vieme", a obom potrebujeme venovať rovnakú pozornosť".


Prosperita – každý to slovo pozná , ale málokto rozumie tomu čo naozaj znamená. Nie sú to iba peniaze, autá, jachty a luxusné dovolenky. Je to aj zdravie, duchovný život či fungujúce vzťahy. Pravdepodobne každý z tisícky opýtaných ľudí by nám prosperitu definoval inak. Či sa to niekomu páči alebo nie, nevyhnutne k tomu patrí aj materiálny blahobyt.


Vyrastal som vo veľmi skromných pomeroch a rodičia ma naučili, že všetko si musím zaslúžiť tvrdou prácou. Učaroval mi obchod, pracoval som v zahraničnom obchode veľkej strojárskej spoločnosti. Po zmene režimu som sa začal venovať súkromnému podnikaniu a pochopil som že ak chcem niečo mať musím sa najprv niekým stať. Začala sa cesta osobného rozvoja. Od obchodných kurzov, komunikačných seminárov až po firewalking.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou


Okrem iného ma zaujal zdravý životný štýl a prevádzkoval som vlastné fitness a welness centrum. Tam som sa prvý krát stretol so sieťovým marketingom, pretože veľa výživových doplnkov bolo distribuovaných práve formou MLM. Myšlienka na reziduálny príjem, splnenie tých najkrajších snov bola úžasná, bola motorom ktorý ma poháňal vpred. Tradičné techniky sieťového marketingu, menný zoznam prezentácie one to one, HBR, PBR . Moja sieť rástla ale bolo za tým obrovské množstvo práce, osobného rozvoja. To ma priviedlo k myšlienke ako odovzdať moje skúsenosti iným, nielen pri budovaní siete, ale začal som sám organizovať kurzy a semináre pre obchodníkov.

Skryť Vypnúť reklamu


Sám som sa chcel učiť od tých najlepších u nás i vo svete, tak som absolvoval semináre Iva Tomana v Brne, Euroman.cz, ale i Mega MLM s Randy Gage v Las Vegas.


Okrem reziduálneho príjmu milujem mlm pretoze neustále stretávam nových ludíá, vela cestujem, čo prináša množstvo zážitkov ale i obchodných kontaktov
Fascinuje ma internet, ktorý úplne zmenil odvetvie sieťovéího marketingu.

O to sa chcem s vami podelit ...

Ďakujem za vašu pozornosť a pridávam Vám zaujímavé video.

Pekný deň!


Štefan Lieskovský

Štefan Lieskovský

Bloger 
  • Počet článkov:  61
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Súkromný podnikateľ venujem sa oblasti marketingu a rozvoja osobnosti. Osobny web: www.steveliesky.com/sk/Facebookhttp://www.facebook.com/slieskovsky Zoznam autorových rubrík:  Šport a zdravieObchodnéO mne

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu