Čomu uveríme.

Nikoho človek neoklame tak často ako seba samého. Dôvod je veľmi jednoduchý: Uveríme tomu čomu chceme!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Tak sa vytvárajú nekonečné zoznamy výhovoriek prečo niečo neurobiť. Napríklad, vieme že by sme sa mali viac hýbať, ale... Vrchné priečky rebríčka obsadzujú vyhlásenia typu: nemám čas, nemám kde a nemám na to peniaze.

Ešte aj plaváreň je v rekonštrukcii a chalani čo sme spolu hrávali futbal ..?... akosi sa im nechce. Osobne som tým prešiel. V minulosti som osem krát absolvoval „Bielu Stopu SNP“ , päťdesiat kilometrový beh na lyžiach v členitom teréne Kremnických vrchov. Ale tie zimy už nie sú ako bývali. Tiež som bicykloval. Ale koľko je teraz áut po cestách, je to nebezpečné. A tak sa postupne pohybové aktivity presúvajú na gauč k televízoru, ktorý je pomerne bezpečným a pohodlným miestom. Svetielkom nádeje sa zdajú byť rôzne domáce fitnes zariadenia.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nedostatkom je, že sú pomerne finančne náročným riešením a vyžadujú značnú dávku sebadisciplíny, aby človek odolal rušivým faktorom domácnosti ako je televízor, sporák, susedia a iné. Často sa z týchto zariadení stávajú pomerne drahé vešiaky na šatstvo. Nakoniec teda pravidelné návštevy fitnescentra poskytujú vhodnú alternatívu. Samozrejme, tiež to niečo stojí, treba dochádzať a nie vždy nám vyhovuje prevádzková doba. Ja som tento problém vyriešil chôdzou. Chodiť možno kdekoľvek a kedykoľvek!

Okrem kvalitnej obuvi, na ktorej sa naozaj neoplatí šetriť, to nevyžaduje žiadne špeciálne vybavenie. Ak to nie „imidžovka“ tak tepláky a bunda môžu byť a j z čínskeho obchodu.
Zaujalo vás to? Nabudúce si povieme viac o vybavení a vhodnom teréne.

Štefan Lieskovský

Štefan Lieskovský

Bloger 
  • Počet článkov:  61
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Súkromný podnikateľ venujem sa oblasti marketingu a rozvoja osobnosti. Osobny web: www.steveliesky.com/sk/Facebookhttp://www.facebook.com/slieskovsky Zoznam autorových rubrík:  Šport a zdravieObchodnéO mne

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu