U Jozefa v kabinete

U Jozefa v kabinete, boli sme sťa na výlete. Šedé slnko, astro ruža, dotvárali pocit muža

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Tak sme sa zišli u Jozefa. Celkom nový look jeho kabinetu ohúril i tých najskeptickejších. Dokonca sám najvyššý uznal, že to spravil dobre. Nie každý síce porozumel modernému umeniu, ale astro ruža je v očiach umelca krásny výtvor.

Zo začiatku sa nálada trošku ťahala, kým sa začalo hovoriť o všetkom. Ako zo začiatku Miňo naznačoval a DJ Žuži ho vzala za slovo a čoskoro sa téma zvŕtla do polohy, kde to každý cíti trošku inak. Určite myslíte na to, čo vás najviac zaujíma. Ale, sklamem vás. Tuto išlo o hudbu. Najprv sa presadzoval tvrdy metál, neskôr sa to zjemnilo, ešte vždy sexitom, no nakoniec to skončilo romanticko-psychologickými textami Leoša Mareša.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nálada gradovala, reči sa trúsili, návrhy padali. Organizácia dňa učitelov v nejakom krásnom prostredí - Vinničky a s tým spojená degustácia vín sa veľmi rýchlo prehlasovala nadväzovaním vzťahov v neďalekej škole. To by bola výhodná spolupráca.

Avšak, nastal čas, kedy bolo treba ukončiť zotrvanie v tekejto skvelej atmosfére. Majka, ako dobrá mama, sa musela vrátiť domov a niekto ju predsa musel odprevadiť až do vestibulu. Verím, že nálada sa potom ešte trošičku stupňovala. Ostané novinky sa dozviem až zajtra, čiže na dnes len toľko.

Matej Štein

Matej Štein

Bloger 
  • Počet článkov:  10
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vraj som dobrý chlap.. tvrdia o mne... Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu