Dôchodcovský šprint - samozrejme, že zadarmo.

Na hlavnej stanici v Bratislave som si všimol dôchodcu bežiaceho s taškami. Pýtal som sa prečo neprišiel skôr. Realita ma zaskočila.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Problém bol v tom, že skôr sa "nedalo". Prišiel totiž vlakom z Pezinku s príchodom o 18:01 na nástupište 4 a pokračoval do Vrakune s odchodom 18:05 z nástupišťa 5. Nemohol ale priamo prestúpiť, lebo v Pezinku mu v pokladni ŽSR vydali dôchodcovský lístok (zadarmo) len do Bratislavy, ale do Vrakune musí ísť REGIOJETOM (tiež zadarmo). Háčik je v tom, že na hlavnej stanici nestačí prestúpiť z vlaku na vlak, ale je nutné si ísť do pokladne kúpiť lístok. Ten je síce zadarmo, ale treba ho mať. Čiže treba ísť z nástupišťa 4 do hlavnej haly do pokladne, v lepšom prípade žiadne čakanie v rade a potom šprintom späť na nástupište 5. Stihol to len tak tak.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zdá sa Vám to normálne? Mne nie.

Tadeus Patlevič

Tadeus Patlevič

Bloger 
  • Počet článkov:  21
  •  | 
  • Páči sa:  0x

som rodený Bratislavčan - Staromeštan, ktorému rodičia a hlavne starí rodičia od detstva vštepovali vlastnosti ako česť, slušnosť, úcta, spravodlivosť či morálka. V dnešnom svete sa mi s nimi žije ťažko, ale čo mám robiť, keď ich mám hlboko vryté v srdci aj v hlave. Mnohí mi vravia , že ľudia ako ja už neexistujú, ale ja sa nádejám, že to nie je pravda a že takí sú. A práve kvôli nim zakladám tento blog....a z rovnakého dôvodu kandidujem ako nezávislý kandidát bez straníckej podpory a bez straníckej minulosti na poslanca do mestského zastupiteľstva v Bratislave za Staré Mesto Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

1 článok
Pavol Koprda

Pavol Koprda

3 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Skryť Zatvoriť reklamu