Referendum ako nový zásnubný prsteň Fica a Pellegriniho alebo Kto vyhrá najbližšie voľby?

,,Neni týždňa" bez referenda.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Máme tu ďalší týždeň a s ním ďalšie možné referendum z dielne Roberta Fica a Petra Pelleginiho. Otázku, načo Pellegrini vôbec odchádzal zo Smeru si už pokladať nemusíme, lebo je to zbytočné, teraz si radšej klaďme otázku, kto vyhrá voľby a s kým utvorí koalíciu.

Pellegrini s Ficom si už opäť začínajú rozumieť a triasť rukami pri pestrých nápadoch na otázky v referende. Prvá otázka v referende sa má týkať Obrannej dohody s USA, proti ktorej obidve opozičné hlavy veľmi brodia, a pritom sa obidvaja fotili v Bielom dome, minister z SNS za čias ich vlády sám dokonca vyžadoval a Pellegrini nás v roku 2019 ubezpečoval, že SR nečelí žiadnemu ohrozeniu. Ďalšia otázka sa má týkať skrátenia volebného obdobia, a posledná má byť akási sociálna – niečo také, že by minimálna mzda bola 60% tej priemernej. Za 12 rokov, taký krátky čas, sa to nedalo stihnúť, treba to vyťahovať až teraz, keď je zle – v opozícii.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Hlas v prieskumoch preferencií stále vládne, no doháňa ho Smer s percentami od svojich delozé-antivax-extrémistických voličov, ktorí volia Fica preto, lebo jemu ako jedinému záleží na ľuďoch. :D Áno, je to nonsens, no čo sa dá robiť, Slovensko potrebuje cítiť moc strany, ktorá vyhrá vďaka hlasom národných „obroditeľov“ a hrdých Slaviänov.

1.       Ak vyhrá voľby Smer, kto s ním bude chcieť ísť vládnuť? SNS, ktorá sa nedostane ani na percentá strany Za ľudí? SaS, OĽaNO? Alebo Hlas a Sme rodina? Myslím, že odpoveď je jasná, a my si spolu s vládnymi politikmi dláždime cestu k sociálno-demokratickému, zlodejskému štátu.

SkryťVypnúť reklamu

2.       Ak vyhrá voľby Hlas, kto s ním bude chcieť ísť vládnuť? SNS, ktorá sa nedostane ani na percentá strany Za ľudí? SaS, OĽaNO? Alebo Smer a Sme rodina? Myslím, že odpoveď je jasná, a my si spolu s vládnymi politikmi dláždime cestu k sociálno-demokratickému, zlodejskému štátu.

Slovensko sa opäť postupne vracia do vlády Roberta Fica, ktorý nezaháľa, je veľmi aktívny a snaží sa zachrániť. Pellegrini nemusí robiť nič, len to čo doteraz – nečinne sa prizerať a usmievať sa. Sulík doma odmontuje deťom žiarovku a nezavedie povinné očkovanie, lebo on je proti, a tiež možno obsadí väčší počet parlamentných kresiel. Remišová si po výroku:„Lepšie kvalitné plnotučné mlieko ako pokazené víno“ bude môcť fľašu vína akurát tak otvoriť a prizerať sa na dianie v parlamente z pohodlia domova. Kollár pridá dôchodcom, neschváli reformy a šup!, vymaľované a predostreté na ďalšiu koalíciu.  

SkryťVypnúť reklamu

A Igor? Ten bude mať čo robiť, aby do volieb precestoval polku sveta, a našiel ďalšie štyri vily, aby mal vo voľbách aspoň 10%.

David Talian

David Talian

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  128x

Študent matematiky a hudobného umenia na vysokej škole, ktorý sa zaujíma o politické dianie na Slovensku a pozerá sa na politiku triezvo a s rozhľadom. Mojím cieľom je hlavne podeliť sa o svoje názory s ostatnými ľuďmi a ukázať, že aj mladí ľudia majú perspektívu a vedia rozmýšľať vlastnou hlavou - a hlavne rozumne. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu