Ako som sa urazila

Od národa, v ktorom je nasledovanejšou reláciou Farma, nemôžeme očakávať nejaké veľké zázraky, naznačil v jednej z nedeľňajších politických diskusií opozičný poslanec Eštok.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Priznám sa, urazila som sa.

Veď koľko pekných a hodnotných programov nám okrem Farmy naše médiá ponúkajú: Love Island, Byť zdravý je výhra, všetky turecké telenovely, tvorivé reklamy plné motivácií, ako lepšie a zdravšie žiť, tlačové konferencie našich viac či menej popredných politikov,... Tieto a mnohé iné relácie prispievajú nielen k rozvoju nášho myslenia, ale i k rozširovaniu obzorov, až kam kto dovolí. Kritické myslenie ovládame skoro tak dobre ako nekritické, sledujeme odporúčané a vieme prepínať neodporúčané v prípade, že nás chce niekto zmiasť neoverenými názormi, prípadne naviesť na zlé chodníčky.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A mienku o vysokom nastavení kritického myslenia Slovákov som si potvrdila hneď o hodinu neskôr, kedy som prepla na iný kanál, kde zverejnili výsledky najnovšieho prieskumu preferencií strán. Spadol mi kameň zo srdca, keď som uvidela, že sa náš národ nedal obalamutiť trápnymi videami z poľovníckej chaty a dôveru v pána Fica a v stranu Smer si zachovali i napriek škaredým útokom. Strana Smer si dokonca oproti minulému meraniu polepšila o jedno percento a je na druhom mieste hneď za Hlasom.

No nech mi pán Eštok netvrdí, že s národom, ako je tento, sa nedá pracovať a myslieť na budúcnosť...

 

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  601
  •  | 
  • Páči sa:  2 360x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu