Predseda Fico ide do sveta

Písmo: A- | A+

Teda, nie celkom, zatiaľ len na hranicu. Konkrétne na hranicu s Českou republikou. Chce tam v pondelok informovať prostredníctvom českých médií našich českých priateľov, čo sa na Slovensku deje.

Chce im povedať, ako sa tu máme, „keď sa moci ujali blázni, daňoví a pozemkoví podvodníci, obchodníci s drogami a sexuálni devianti“. Chce to povedať aspoň v Česku, keď slovenské médiá držia našej vláde stránku a nechcú mu dať priestor, aby to mohol zvestovať i Slovákom.

Slovenské médiá sú podľa jeho slov platenými slúžkami tejto vládnucej garnitúry a slušný človek, ktorý chráni záujmy Slovákov, sa nemá kde, ani s kým porozprávať. Nie je kamery, ktorá by ho riadne zabrala, nie je mikrofón, do ktorého by nadiktoval všetky informácie, ktoré poctivo už rok a pol zbiera a uchováva. Všetko má zapísané, abecedne zoradené, v tabuľkách.

Verí, že to českých priateľov bude zaujímať a ak sa dozvedia čistú pravdu, že precitnú a že bude pre nich dianie na Slovensku poučením a mementom.

Nuž, pán Fico sa cíti odvrhnutý, zatratený a nevypočutý a taká nahraničná návšteva bude celkom pekným osviežením. Za hranicu radšej nepôjde. Nie je očkovaný a musel by zostať v karanténe, čo si teraz, v časoch pohnutých, keď odhaľuje zločiny tejto vlády, nemôže dovoliť.

Dobre to vymyslel, pán predseda.

Vyprdne sa na slovenské médiá a nájde si svoje vlastné, zahraničné. Pekne osobne poinformuje Čechov, uvidí, ako to vypáli a keď sa to osvedčí, naplánuje cestu na hranicu s Poľskom, Ukrajinou a možno i s Maďarskom.

A my len dúfajme, že jeho nahraničná návšteva je naozaj len z dôvodu vlastnej prezentácie a ukážky toho, že fakt žije. Z jeho posledných vystúpení mám totiž niekedy pocit, že to s ním ide dole vodou. Nechcem maľovať čerta na stenu, ale pri jeho myšlienkových kombináciách a dedukciách spojených s indukciami by som sa vôbec nečudovala, že si myslí, že Česi nemajú rádiové vlny, internet a iné technické vychytávky a že musí ísť aspoň na hranicu, aby sa jeho informácie dostali až do Čiech.

Zdroj:

https://www.youtube.com/watch?v=688-y-0Lw3Q

 

 

Skryť Zatvoriť reklamu