reklama

Tak už i minister najlepšej vlády si našiel svoj kanál

Chodiť po cestách a chodníkoch je bežnou súčasťou našich životov. Len málokto si dobrovoľne vyberie kanál.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Ak už k tomu dôjde, väčšinou sú to umelci a známe osobnosti, ktorým sa už zunovala sláva a obdiv fanúšikov, alebo indivídua, ktorým je zaťažko pozrieť sa do očí iným ľuďom či odpovedať na otázky, ktoré sa dotýkajú zaťaženého svedomia. Podľa výšky platu, prestíže a postavenia si potom vyberú kanál, ktorý si môžu dovoliť a pohodlne sa vyhýbajú neželaným kontaktom. Niekto to rieši bočnými vchodmi a východmi a autami s čiernymi sklami, niekto podzemím a tajnými chodbami a niekto si nechá pristaviť na strechu helikoptéru.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

I minister zdravotníctva Lengvarský sa na ceste z dovolenky rozhodol ísť domov kanálom.

Prečo?

Ťažko povedať.

Či už ho nebavia svetlá reflektorov, alebo mal avízo, že na neho čakajú zástupy vášnivých fanyniek, ktoré mu už nie raz rozorvali oblek na jeho mužnom tele, alebo má niečím zaťažené svedomie... nevieme. Isté je, že sa na letisku pred novinárov nepostavil a nechal sa odviezť ochrankou priamo z pristávacej plochy.

Nuž, Michael Jackson, ktorý si takéto špásy platil zo svojho, to síce nie je, ale dovoliť si to asi môže. Patrí predsa k Obyčajným a my, ktorí to platíme, takéto jemné odchýlky celkom slušne tolerujeme.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

A tak mu to doprajme a buďme radi, že si neobjednal vrtuľník.

 

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  883
  •  | 
  • Páči sa:  10 650x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka s viac ako 26 ročnou pedagogickou praxou. Už viac ako 10 rokov sa venujem štúdiu ľudského temperamentu. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...Maličkosti z temperamentovej poradne...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

49 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

291 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

747 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu