Všade inde trvá zázrak tri dni. A u nás?

Ani sa nepýtajte. Už 14 dni uplynulo od zverejnenia videí z chaty a ešte stále sa tým média a verejnosť zaoberajú.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

 „Povedzme si otvorene, táto téma je tu už dva týždne a mňa celkom prekvapuje, že vôbec dneska znovu o nej sa diskutuje, pretože sa o nej diskutovalo minulý týždeň vo vašej relácii...,“ vytkla vo včerajšej relácii Na hrane exministerka Saková moderátorke Krescanko Dibákovej.

A má pravdu exministerka.

Veď už sa to celé prebralo zľava i sprava, všetci sa k tomu vyjadrili, chudáci zúčastnení nesúhlasia s tým, aby sa ich súkromné rozhovory takto pretriasali na verejnosti, tak prečo sa k tomu stále vracať? Viete, ako sa musia neoprávneným verejným záujmom postihnutí aktéri cítiť, keď im stále pripomíname ich citlivé miesta? Viete, ako to škodí ich image?

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Len sa vžime do kože advokáta Paru. Jeho právne poradenstvo stojí kopec peňazí a takto jeho rady zadarmo už 14 dní kolujú po internete. Ešte týždeň, dva a klesne na hodnote...

Len sa vžime do kože predsedu Fica. Bolestivé priznanie, že má frajerku a ranený covidom s ňou na dovolenke v podstate nič nemal, bolo určené len celkom cudziemu advokátovi a od videnia známemu Bődőrovi. Nik iný sa nemal dozvedieť, že v Grécku nič nebolo, a týmto večným pripomínaním už to vedia všetci. Ako teraz Robert vyzerá napr. v očiach Katkiných rodičov či priateliek? Ako sa musí cítiť trvalá vytrvalá čakateľka Katka, ktorá chce byť prokurátorkou, no po priznaní Roberta, ako jej to vybavuje, sa jej sen pravdepodobne zasa oddialil? V konečnom dôsledku tým trpí celá spoločnosť, prokurátorov je málo a Katka už mohla dávno zarezávať na niektorom zo súdov.

Skryť Vypnúť reklamu

Traumy, ktoré prežívajú aktéri videí, si nevieme ani len predstaviť a jediný empatický element, ktorý na toto upozorňuje, je strana Hlas.

Takže vážení, trochu empatie, prosím a počúvajme Hlas. Už sa v tom toľko nerýpme. Diskutovalo sa o tom minulý týždeň a to by malo stačiť.

Sú aj iné témy. Novšie, vážnejšie a isto zaujímavejšie.

Čo napríklad taký Sulík a jeho dcéra v Dubaji?

Zdroje:

https://videoportal.joj.sk/na-hrane/epizoda/93309-na-hrane-kolikova-i-sakova

https://refresher.sk/105479-Robert-Fico-zachranoval-priatelku-Katarinu-ktora-mala-problem-pre-drahe-auto-Zavolal-kamaratovi-a-do-troch-minut-to-vybavil

Skryť Vypnúť reklamu

 

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  601
  •  | 
  • Páči sa:  2 343x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Skryť Zatvoriť reklamu