A vraj nie sme svetoví!

Skúste zavrieť oči, zamyslieť sa a odhadnúť, v koľkých svetových televíziách majú redaktori TV novín na tvári rúško.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (10)

Ja som našla (za pomoci môjho švagra z Kanady, ktorý ma na to upozornil) len jednu krajinu, ktorá sa týmto môže pochváliť - Slovensko.

BBC ani CNN ani Russian ani Euronew... nikde. Je fakt, že Afriku ani televízne stanice na obidvoch póloch sme nepreskúmali, ale i tak...

Nuž, čo o to, doplnok je to vkusný a ak sa moderátori zladia, dokonca to farebne dopĺňa atmosféru štúdia, mám však pocit, že je to už akési čudné. Či si na to chudáci už tak zvykli, že nemôžu odolať, či to niektorým už vrástlo do tváre a nemôžu to dať dole, či tým televízie šetria na make-up, či je nakrúcanie TV novín chápané ako hromadné podujatie, kde nie je možné dodržať odstupy... ťažko povedať. Dôležité je, že ak prepínam programy so správami a jedine v slovenských sú redaktori zarúškovaní, vyvoláva to čudesné pocity a množstvo zvedavých otázok.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Jedineee...

Jedine, že sa redaktori spravodajských relácií všetkých slovenských televízií spojili a dohodli, že FOREVER. Že navždy pôjdu v šľapajách Z. Puškárovej, ktorá si rúško nasadila v r. 2020 a odvtedy ho nedala dole. Že boli, sú a navždy budú príkladom pre slovenského diváka a dokážu svetu, že aspoň v niečom sme svetoví a jedineční. 

Tak sa držte redaktori, nechýba veľa a možno sa vaše mená ocitnú v Guinnessovej knihe rekordov. Ste blízko. A zatiaľ to vyzerá, že vás nemá kto predbehnúť.

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  700
  •  | 
  • Páči sa:  4 952x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu