reklama

Chcete prispieť na charitu? Kúpte si Molotov kokteil do detskej izby

Už roky rokúce viem, že ľudská tvorivosť a fantázia sú bez hraníc. No i tak, vždy ma niečo prekvapí.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (17)

Pri cestovaní po internete a hľadaní darčeka pre vnuka som narazila na špeciálny obchod.

Citizen Brick je obchod v Chicagu, ktorý obchoduje s legom. A nielen obchoduje. Lego kúsky si dokonca navrhuje a vyrába, a tak tu zoženiete i skladačky, ktoré by ste inde nekúpili. Majú tu napr. lego cigarety, lego kondóm, lego laboranta s dvomi hlavami či lego obviazanú hlavu. Keď som si pozerala ich ponuku, už toto sa mi zdalo byť cez (lebo predstava, ako sa niekto hrá s lego prezervatívom, sa akosi vymyká môjmu štandardu myslenia), no ako sa hovorí, proti gustu, žiaden dišputát.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A to som ešte nezaregistrovala ich posledné novinky.

Za 100 eur si tu môžete kúpiť figúrku Zelenského a ak ste vy alebo vaše dieťa už naozajstný fajnšmeker, tak za 10 eur i Molotov kokteil. Je síce pravda, že výťažok z predaja týchto dvoch hračiek ide na zdravotnícky materiál na Ukrajinu, ale i tak... Kto by si kúpil Molotov kokteil a obohatil ním zbierku hračiek v detskej izbe? Nie je to trochu zvrhlé?

Nie je.

Zostala som veľmi prekvapená, keď som zistila, že obidva tieto kúsky sú absolútne vypredané a každý ďalší záujemca si musí trpezlivo počkať, kým sa na neho nedostane.

Zdroj:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063593676368

SkryťVypnúť reklamu
reklama

 

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  886
  •  | 
  • Páči sa:  10 759x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka s viac ako 26 ročnou pedagogickou praxou. Už viac ako 10 rokov sa venujem štúdiu ľudského temperamentu. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...Maličkosti z temperamentovej poradne...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

49 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu