Ktož jsú boží bojovníci...

Písmo: A- | A+

Keď si antivaxeri organizujú svoje protesty, my si zorganizujeme svoje, povedali si pravdepodobne zaočkovaní Progresívci a na piatok avizujú manifestáciu pre zaočkovaných. I s mobilnou vakcinačnou jednotkou.

Progresívci už sa nemôžu pozerať na to, ako predstavitelia niektorých politických strán prezentujú svoje absolútne zavádzajúce názory, ktorými manipulujú občanov Slovenska a rozhodli sa zakročiť. Pokojne, demokraticky, progresívne.

Dosť bolo nesprávnych názorov, dosť bolo dezinformácií.

Ťažko povedať, kto je autorom tohto odvetného aktu, ale organizátori sa rozhodli, že to je dobrý nápad, ktorý má potvrdiť, že na Slovensku žije nielen nezodpovedná zberba, ale ako hovoria: „...i množstvo zodpovedných ľudí...“ a rozhodli sa ísť do protiútoku.

A tak ...zodpovední ľudia (ale naozaj len tí zodpovední alebo tí, ktorí sa chcú zodpovednými priamo na mieste stať), majú možnosť stretnúť sa v piatok v Bratislave (miesto bude spresnené), kde okrem avizovanej mobilnej vakcinačnej jednotky vystúpia i poprední členovia Progresívneho Slovenska, imunológovia a epidemiológovia. Pekne slušne, bez negatívnych emócií a agresívnych výstupov. A samozrejme... bez politického podtextu.

Čo dodať na záver?

Je pekné a pre budúcnosť Slovenska optimistické, že hnutie, ktoré má na úvodnej stránke svojho webu slová o spájaní ľudí, sa podujalo takto progresívne problém rozdeleného Slovenska vyriešiť. Nie je totiž lepšieho spôsobu, ako spojiť ľudí rozdelením.

Zdroj:

https://slovensko.hnonline.sk/5953140-progresivci-organizuju-manifestaciu-pre-zaockovanych-na-mieste-bude-aj-mobilna-vakcinacna-jednotka

https://www.progresivne.sk/o-nas/

Skryť Zatvoriť reklamu