Mimoriadna správa

Písmo: A- | A+

Tak to určite nikto z nás nečakal. Čo sa vlastne stalo? Premiér, ministri, poslanci, sudcovia, i prokurátori sú už dnes v base. Išlo o dlho plánovanú a dobre utajovanú akciu.

Netešte sa však priatelia slobody a demokracie, nestalo sa to na Slovensku, ale až v Rumunsku. V Rumunsku to už naozaj vedia. U nás sa na tu demokraciu, na tu spravodlivosť asi len stále iba hráme?

Myslíte si, že sa už väčšina voličov zamyslela nad tým, kde sme sa to vlastne dopracovali? Nemáte priatelia pocit, že verejným záujem sa tu už dávno vyparil? Nemáte priatelia podozrenie, že štátne orgány vedené politickou mocou namiesto toho, aby zabezpečili a nastolili na Slovensku právo a spravodlivosť, tak údajne zabezpečujú u nás na Slovensku politickým zlodejom len asi bezúhonnosť a beztrestnosť?

Prečo tu asi exituje také podozrenie? Hovorí sa, že viac ako 100 špinavých politických káuz sa tu už premlelo, milióny zmizli, a nič sa nedeje. Všetkých nás okradli, všetkých nás oklamali. Komu to všetko vyhovuje?

Toto však nepotrebuje už žiadny komentár

Politológ Radoslav Štefančík hovorí: „Všimnite si, že ak sa niečo v tomto štáte zomelie, ide spravidla o ľudí nejakým spôsobom napojených na Smer. Od toho bezvýznamného výrobcu diplomoviek z Piešťan, cez primátora Považskej Bystrice s viacerými funkcionárskymi úväzkami, cez odborníka na masáže, až po veľké miliónové kšefty s kompou, diaľnicami, tunelmi, futbalovými štadiónmi a neviem čím všetkým ešte. Ak Smer niečo drží pokope, nie sú to iba obrovské obchody hlavných akcionárov Smeru so štátom, ale aj tie najdrobnejšie kšeftíky radových členov Smeru s verejnými inštitúciami. Inak povedané, štát je dojnou kravou a všetci ľudia okolo Smeru si chcú, či už viac alebo menej, odchlipnúť z jej lahodného mliečka. Na Slovensku existujú dva spôsoby ako prenáramne zbohatnúť. Vyhrať v lotérii alebo obchodovať so štátom, ktorý spravuje práve Smer.“

Po týchto slovách sa ešte divíte, že i dnes v 21. Storočí platia slová M.R. Štefánika: „Nie je to hrozné, že syn bohatého otca, leňoch, zlý človek, má toľko peňazí, že si môže zadovážiť všetky radosti života, a robotník pracujúci s napätím všetkých síl má sotva na existenciu rodiny? V budúcnosti bude treba upraviť i právo na požitky. Každý bude mať právo na toľko požitkov, koľko si svojou prácou zaslúži.“

Tých cez 100 špinavých politických káuz muselo vidieť predsa veľa ľudí, tak prečo mlčia? Lebo údajne neveria polícii, vraj neveria prokuratúre, vraj neveria súdom. Údajne neveria, že tieto verejné orgány štátnej moci pracujú vo verejnom záujme, a preto mlčia. Keby však verili, že sa ich niekto zastane, tak by už dávno nemlčali.

Celý ten absurdistan však môžu zmeniť marcové voľby, ale bude nás priatelia slobody a demokracie naozaj dosť, keď 4 z 10 idú voliť červených? Predstavme si priatelia, že politickí zlodeji, by prišli v týchto marcových voľbách o moc. Predstavme si priatelia, že tieto špinavé kauzy by sa začali riešiť a poriadne vyšetrovať. Predstavme si priatelia, že spravodlivosť a pravda, by začala skutočne aj na Slovensku naozaj existovať a fungovať. Nebolo by to krásne a radostné?

Nechcem kritizovať dnešný stav len ja, a preto viete čo povedal na dnešnú situáciu Tomáš Němeček?: „Ešte nikto, kto vládol s takou veľkou mocou a tak dlho, nezlepšil Slovensko tak málo.“  Štáty ako Rumunsko, či Chorvátsko, ktoré sme možno v práve, morálke, spravodlivosti, či etike podceňovali nás už dávno predbehli. Dnes sa v Rumunsku i Chorvátsku neboja, a otvorene a razantne idú po svojich skorumpovaných politikoch a vyšetrovatelia tam neuhnú ani pred bývalými premiérmi.

Priatelia, chcete aby sa vyšetrili špinavé politické kauzy? Chcete, aby politickí zlodeji, ktorí nás všetkých okradli sedeli už konečne aj v base, a nie možno aj v novom parlamente? Tak to poďte v marcových voľbách podporiť. Nestačí na politiku nadávať, treba ju tu a teraz v týchto marcových voľbách zmeniť. Váš hlas priatelia, bude najsilnejšie počuť práve teraz vo voľbách. Určite vám pomôže pri vašom rozhodovaní aj táto dobrá rada: Plienky a politikov treba veľmi často vymeniť. A to z veľmi podobného dôvodu.

Oni tam v tom Rumunsku robia v spravodlivosti metrové skoky, a my sa trápime s milimetrami. Pritom čo nás všetkých i dnes učí história o Alexandrovi Veľkom?: „Pozrite, tomu včera nestačil celý svet, a dnes mu stačí zem o 8 stopách. Včera sa pred ním všetci triasli, dnes sa ho nikto nebojí.“

P.S. Preto priatelia v marcových voľbách podporte seba, zdieľajte tento blog, aby nás bolo čo najviac a voľte novú slovenskú ekonomiku, a nie starú jalovú politiku. Viac na www.bindas.eu

Skryť Zatvoriť reklamu