MVDr. varuje, nevoľte do parlamentu len „stranícke papagáje“

Písmo: A- | A+

Vládnuci politici vás sklamali, a nahnevali? Nemáte koho voliť? Neviete koho voliť? Tak, podporte v marcových voľbách novú slovenskú EKONOMIKU, a vykašlite sa na tu dnešnú jalovú politiku.

Pozrite si preto priatelia , čo vám ponúkajú kandidáti, ktorých ste sa v týchto marcových voľbách rozhodli voliť a krúžkovať. Skúste naozaj porozmýšľať o tom, či vám neponúkajú len staré politické frázy, ktoré dookola opakujú ako papagáje. Či majú aj vlastné názory, či majú aj vlastné vízie. Či sa nebáli tieto svoje názory verejne aj napríklad vo forme blogov prezentovať, a tak ísť s vlastnou kožou na trh.

Keď idete krúžkovať kandidátov, ktorí majú aj vlastné vízie, vlastné nápady ako Slovensko zlepšiť, a nebáli sa tieto odvážne nápady aj verejne prezentovať, tak vtedy je to O.K., a vtedy nevolíte do parlamentu len „straníckych papagájov“. Myslím si, že keď sa má Slovensko posunúť dopredu, tak musí mať nové vízie, a tie vám „stranícke papagáje“ určite neponúknu.

Aj ako MVDr. musím potvrdiť, že náš volebný systém je však asi skôr nastavený na „gorilokraciu“, a nie „demokraciu“, a preto tie hlasovacie stroje, či „stranícke papagáje“ vlastne pred inými ešte viac uprednostňuje. Máš peniaze, tak budeš v predvolebnej kampani všade. Budeš v novinách, časopisoch, na plagátoch, na bilbordoch, v rozhlase v televízii, budeš na internete. Pozrite si len ten náš internet, koľko tam vyskakuje politických reklám.

Sám však poznám dosť takých kandidátov, ktorí nemajú vízie, nemajú ani svoj názor, sú to fakt len „stranícke papagáje“. Nič verejne nepíšu, nič svojimi názormi a blogmi neriskujú lebo sa boja, len sa na nás nemo z veľkých plagátov a bilbordov pozerajú, ale aj napriek tomu, ich do parlamentu voliči navolia. Voly však patria na pole a nie do parlamentu. To nehovorím len ja, ako MVDr., ale to hovorí nemecké príslovie.

Ešte vždy máte čas zmeniť svoj postoj, a zahlasovať za novú slovenskú ekonomiku, aby Slovensko začalo ekonomicky stáť aj na tých svojich slovenských nohách, a nielen na tých cudzích, ako je tomu dnes. Predsa najlepšie by bolo pre Slovensko, ale aj pre vás priatelia, keby sa po marcových voľbách Slovensko stalo Krajinou Kúpeľov, a nie opäť len Krajinou Zlodejov.

Preto priatelia, keď si myslíte, že to naše „politické ZOO“, potrebuje už konečne aj veterinára, tak Vám ďakujem za Váš hlas.

Priatelia nezabudnite, že život je ako Ferrari, je drahý a rýchly, nestraťte preto zlým hlasovaním vo voľbách ďalšie 4 roky v červených politických kauzách.

Takže, čo v týchto marcových voľbách priatelia podporíte, to tu bude aj po voľbách, a čo vo voľbách nepodporíte, tak to tu po voľbách nebude. Chcete pomôcť vízii Slovensko Krajina Kúpeľov? Tak zdieľajte www.bindas.eu aj na vašom Facebooku.

P.S. „Budúcnosť závisí od toho, čo urobíme v súčasnosti.“ M. Gándhí Neplatí to priatelia aj o týchto marcových voľbách?

Skryť Zatvoriť reklamu