Priatelia slobody, zanechajme po sebe svojim deťom Slovensko lepšie, ako sme ho našli

Písmo: A- | A+

Priatelia Slovenska, nestačí len doma, alebo pri pive nadávať na starý a skorumpovaný politický systém, v ktorom sú práve tí, s tými najväčšími reklamnými kampaniami údajne aj najväčšími sluhami a lokajmi goríl.

Čo je na Slovensku trestné rozkrádať milióny, alebo ukazovať na zlodejov?

Na tu korupciu, na to rozkrádanie treba práve teraz v marcových voľbách priatelia nadávať. Prečo? Vo voľbách je váš hlas priatelia naozaj najsilnejší a najsilnejšie ho počuť, preto práve teraz v týchto voľbách zakričte, že tých špinavých a skorumpovaných politikov a špinavé politické kauzy už nechcete.

Tu, vo voľbách vašim volebným hlasom kričte, a nadávajte na ich politiku. Keď však voliť neprídete, tak bude po vás počuť, len trápne ticho. Naozaj proti tej bande zlodejov, je škoda každého modrého volebného hlasu. Kto bude v marcových voľbách mlčať, ten predsa svedčí o tom, že táto špinavá politika je vlastne dobrá. Okrem toho, buďte si istí, že keď neprídete voliť vy, tak tí straníci určite prídu, a ich sila hlasu bude aj vďaka vám ešte silnejšia.

Práve tu a teraz v týchto marcových voľbách máme priatelia slobody a demokracie naozaj veľkú príležitosť urobiť niečo dobré pre Slovensko. Tak urobme Slovensko dobrým miestom pre život pre všetkých, a nielen pre červených. Urobme Slovensko miestom už bez ďalších špinavých politických káuz. Urobme Slovensko dobrým miestom pre naozaj všetkých, a nielen niektorých.

Skoncujme už v týchto voľbách so súťažnou disciplínou „kto najviac za 4 roky okradne nás všetkých, a naše milované Slovensko“. Čo treba preto urobiť? Musíme milovať seba i Slovensko. Zlodejov ich zlodejstvá spájajú viac, ako láska. Preto hoci tu bolo už cez 100 káuz, tak čo sa tu doteraz poriadne vyšetrilo, a kto za to sedí? Nefunguje to tak, že každý zlodej vie na každého niečo, a preto všetci mlčia, a ich zlodejina takto stále dookola funguje? Preto len ti čistí, dokážu tu našu špinavú politiku pnú špinavých káuz očistiť.

My na to máme, aby sme v tom súboji zla, s dobrom zvíťazili, lebo zatiaľ to vyzerá asi tak, že tým čo rozkrádajú naše milióny sa nestane nič, ale tí čo na nich ukazujú, tak tí majú problém. Chcete to zmeniť a otočiť? Chcete, aby tí, čo kradli sedeli v base, a nie v parlamente? Tak ukážte svoju občiansku statočnosť, a poďte 5. marca voliť.

Myslíte si, že to naše „politické ZOO“ potrebuje aj veterinára?

Priatelia, priznám sa, že čo sa zaoberám politikou, tak sám som ako MVDr. zaskočený a prekvapený, koľko „zvierat“ je v tej našej politike, a aké veľké tu máme to naše „politické ZOO“. Keď súhlasíte so mnou, že to naše „politické ZOO“ naozaj potrebuje aj veterinára, tak ma podporte, potrebujem naozaj aj vašu pomoc.

Garantujem vám, že za mnou nie je žiadny sponzor, žiadna gorila, preto mňa neuvidíte, ani v novinách, ani časopisoch, ani v internetovej reklame, ani v televízií, ani na bilbordoch. Preto na rozdiel od iných žiadnych sponzorov nemám, čo je nakoniec dobre, lebo po voľbách nebudem visieť na ich niti, ako tí, čo tých sponzorov majú.

Mnohí majú teraz pred voľbami strach a dilému, či ich modrý hlas nakoniec nesčervenie

Takže, nie je naša politika plná rôznych „zvierat“, nie sú tu aj „krysy, chameleóni, hyeny, pijavice, či stranícke papagáje“ bez názoru a vízií? Nekrúžkujete a nevolíte aj vy niečo také? Tak je to super. Prajem vám, všetkým slobodnú a demokratickú voľbu, za ktorú sa nebudete hanbiť, len si dajte pozor, aby váš modrý hlas po voľbách nesčervenel, a vy s ním.

Keď chcete mať  100% istotu, že váš hlas nakoniec neskončí na strane červených, lebo ako vidíte tých „politických chameleónov“ je v našej politike stále dosť, tak uvažujte o tom, či nepodporíte SaS a nezávislého veterinára.  Čo by ste povedali priatelia napríklad na tieto slová?: „Čistejších, ako sme my, nenájdete.“ povedal Béla Bugár. Priatelia je to predsa SaS, čo nekradla.

Život každého z nás je ako Ferrari, je drahý a rýchly, a preto nestraťme priatelia ďalšie 4 roky v politických kauzách, pri “politických chameleónov”.

P.S. Keď súhlasíte so mnou, že by sme mali po sebe našim deťom zanechať Slovensko lepšie, ako sme ho našli, tak zdieľajte tento blog i link www.bindas.eu na svojom Facebooku, a pomôžte tak aj iným sa k tejto výzve pripojiť: „Keď sa nespravodlivosť stane zákonom, odpor sa stane povinnosťou.“ T. Jefferson. Ďakujem.

Skryť Zatvoriť reklamu