Slovenskí podnikatelia a živnostníci nenaleťte im, je to pasca

Písmo: A- | A+

Vy podnikatelia a živnostníci ste z tejto dnešnej jalovej politiky plnej špinavých káuz už dosť otrávení.

Všade o tom po svojich blogoch píšem, že slovenská ekonomika musí byť postavená na tých našich slovenských, a nie tých cudzích nohách. Tie cudzie nohy sú tu len dočasne. Preto som za to, aby našimi daniami boli podporovaní tí naši slovenskí podnikatelia a živnostníci, a nie hlavne tí cudzí. Tak sa stáva samostatné Slovensko v ekonomike len nesamostatným Slovenskom, a len novou ekonomickou kolóniou.

Druhýkrát si peňaženky držte lepšie

Podnikateľská politika štátu je slabá. Podnikateľom a živnostníkom sa nepomáha, tak ako treba, a preto nech sa vládni politici nedivia, že slovenskí podnikatelia a živnostníci sú na takú vládu nahnevaní. Aj rok 2016 pripravil pre slovenských podnikateľov a živnostníkov ďalšie klince do ich podnikateľskej a živnostenskej rakvy. Pravda je taká, že väčšina živnostníkov odvedie v tomto volebnom roku vyššie odvody nielen do sociálnej poisťovne, ale aj vyššie odvody na zdravotné poistenie.

Hovorí sa so vtipom, že vždy keď zasadá vláda, alebo jednofarebný parlament, tak si občania musia držať svoje peňaženky, aby z nich opäť neubudlo. Slovenskí podnikatelia a živnostníci mali opäť smolu. Museli opäť veľa pracovať, a svoje podnikanie si ratovať, a tak si svoje peňaženky v roku 2016 pred nenásytnými politikmi neustrážili.

Tu je výsledok. Najnižšie odvody do sociálnej poisťovne v roku 2016 dosiahnu 142,20 eura a do zdravotnej poisťovne 60,06 eura mesačne. Ako vidno týmto zvyšovaním odvodov vládna strana podnikateľov a živnostníkov nemiluje, hoci sú to práve oni, čo tiež živia naše celé Slovensko, a aj ich politikov.

Táto politika podnikateľov a živnostníkov preto právom hnevá a otravuje

Preto vás chápem, že neveríte politikom, ani politike. Mnohí doterajší politici vás sklamali. Súhlasím s vami, a máte pravdu. Aj mňa táto ich politika hnevá a otravuje. Aj ja som sa mohol na to všetko vykašľať. Mal by som pokoj.

Mojim cieľom určite nie je ísť proti Ficovi, či Smeru, ale mojim cieľom je pomôcť Slovensku a všetkým slušným podnikateľom a živnostníkom.

Keď kritizujem Fica, či Smer, za ich chyby, keď kritizujem špinavé politické kauzy, keď kritizujem bandu zlodejov, keď kritizujem ministerstvá, že majú byť obrazne povedané: „Malým autom s veľkým výkonom a malou spotrebou, a nie veľkým autom, s malým výkonom a veľkou spotrebou.“ Tak to robím len preto, že Slovensko mohlo byť v politike i ekonomike už dávno úplne inde.

Moc v štáte však musia mať múdri a morálni politici. Politikom vždy najviac uškodia len ich pochlebníci, lebo len kritika je pomoc. Veľkým politikom kritika pomáha rásť, ti malí politici sa aj po konštruktívnej kritike len urazia.

Podnikatelia a živnostníci – vydržte, a nenaleťte im na to, je to pasca

Takáto politika: „podnikateľom polená pod nohy“ vás právom hnevá, a znechucuje. Celé 4 roky sa v politike riešili hlavne špinavé politické kauzy, ktoré nás všetkých okradli. Váhostav sa zmenil na dlhostav, a je pre vás všetkých mementom. Celé 4 roky ste sa možno aj vy stretávali s korupciou, a klientelizmom pri rôznych tendroch, a to po celom Slovensku. Mnohí z vás sa preto možno na marcové voľby vykašľú, a neprídu voliť.

Nenaleťte im však priatelia na to, to je práve ich cieľom. To je nimi nastavená pasca. Znechutiť vám takto politiku tak, aby ste v marcových voľbách nešli voliť, aby ste sa na politiku vykašľali. Viete prečo? Lebo oni na tie marcové voľby všetci určite prídu, a len preto tie voľby opäť vyhrajú. Táto ich stratégia a taktika je pritom veľmi primitívna a jednoduchá. Čím viac podnikateľov svojou politikou otrávia, tým menej ich potom príde voliť, a tým ešte viac porastie tým červeným ich volebná sila.

Výsledok? Oni marcové voľby vyhrajú, a vy podnikatelia a živnostníci tie voľby prehráte, a tak môžete ďalšie 4 roky nadávať, ako vám tie „politické polená“ robia zas politiku „podnikateľom polená pod nohy“. Bez zmeny politikov, v marcových voľbách, sa politika pre vás podnikateľov a živnostníkov opäť nezmení.

Nedajte sa - 1,4 milióna vás podnikateľov a živnostníkov je viac ako červených straníkov 

Viete priatelia, aj v parlamente funguje matematika. Keď počítate v matematike s nulami, tak výsledok bude nulový, lebo v matematike platí, že: „0 + 0 = 0“. To platí aj o parlamente, keď tam navolíte nuly, tak výsledok bude pre politiku a ekonomiku Slovenska tiež len nulový.

Podnikatelia a živnostníci z celého Slovenska, podporte preto v marcových voľbách namiesto POLITIKY - EKONOMIKU. Viac na www.bindas.eu Všetci predsa žijeme z ekonomiky, a nie politiky. Menšie odvody, žiadna byrokracia, žiadna korupcia, žiadny klientelizmus aj o tom marcové voľby rozhodnú.

Podnikatelia podporte vo voľbách ekonomiku, a nie jalovú politiku

Politici pri moci zdroje nevytvárajú, politici pri moci zdroje míňajú. Zdroje vytvárate hlavne vy podnikatelia a živnostníci, teda súkromný sektor. Preto namiesto jalovej politiky voľte novú slovenskú ekonomiku inak tento vtip už nebude vtipom: Dvaja podnikatelia v parku kŕmia holuby a jeden z nich hovorí: „Tie holuby sú ako politici.“ „Prečo?“ pýta sa ten druhý? Ten prvý odpovedá: „Keď sú na zemi, teda pred voľbami, zobú nám z rúk, ale keď je už po voľbách, a sú už zase hore, tak nám opäť ser. na hlavu.“ 

P.S. Najvyšší dub v lese nie je najvyšší preto, že vyrástol z najodolnejšieho žaluďa, najvyšší je preto, lebo nijaké iné stromy mu netienili. M. Gladwell Keby aj vám politika netienila a neprekážala v podnikaní, tak mi verte, že aj vaše podnikanie by bolo dnes celkom inde.

Vízia Slovensko Krajina Kúpeľov podporuje podnikateľov a živnostníkov, a preto aj vy podnikatelia a živnostníci zvážte, či v týchto voľbách nepodporíte víziu Slovensko Krajina Kúpeľov. www.bindas.eu

Pre nás všetkých je predsa lepšie, keď Slovensko už nebude Krajinou Zlodejov, ale Slovensko bude Krajinou kúpeľov

Skryť Zatvoriť reklamu