Ak policajtov nezaplatí štát, rada to urobí mafia !

Dnes vyšli policajti vo svojom volnom čase do ulíc, resp. na Námestie Slobody.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (23)

Demonštrovali svoj protest proti postupu ministra Palka voči odborovým funkcionárom po predchádzajúcom proteste za nízke mzdy policajtov.

Minule mali so sebou transparenty, ktorými nám ostatným ( a hlavne ministrovi Palkovi ) prostredníctvom stručných a výstižných výrazov tlmočili niektoré svoje názory.

Asi boli pri dnešnom mítingu opatrnejší, pretože majú svoju skúsenosť. Skúsenosť s postupom ministra Palka voči šéfovi odborov Litvovi a tiež skúsenosť s vyšetrovaním policajta, ktorý počas prvého zhromaždenia policajtov držal transparent s nápisom „Ak policajtov nezaplatí štát, rada to urobí mafia!“. Podľa správ z médií tohto policajta z Galanty vyšetruje inšpekcia MV.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Popri zaujímavej koncentrácii sokolích, resp. jastrabích operencov na území SR v týchto dňoch ( od piatku do nedele soboty s „mítingovou“ prestávkou v sobotu ) a popri rôznych „dobre mienených“ radách ministra Palka, predkladaných „jeho“ policajtom cez hovorcu Ažaltoviča, je pre mňa z pohľadu nie veľmi dávnej minulosti zaujímavým práve to vyšetrovanie policajta z Galanty.

Ale ešte zaujímavejšie bude sledovať, či bude rovnako „popoťahovaný“ aj bývalý stranícky kolega ministra Palka, ktorý je autorom spomínaného originálneho výroku z transparentu. Lebo ak ma pamäť neklame, tak výrok „Ak policajtov nezaplatí štát, rada to urobí mafia!“ na verejnosti prvý prezentoval bývalý minister vnútra a dnešný šéf inej štátnej ( spravodajskej ) štruktúry.

SkryťVypnúť reklamu

To len tak na okraj, ako odkaz pre strážnych psov demokracie, že či si to aj oni všimli, resp. zapamätali a že či aj teraz zaštekajú.

Marián Tinák

Marián Tinák

Bloger 
  • Počet článkov:  20
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Narodil som sa v znamení vodnára. V súčasnosti žijem a pracujem v Bratislave. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu