Ako sa stať skvelou milenkou – rady od mužov.

Ženské časopisy sú plné rád ako sa stať jednotkou v posteli. A všetky píšu ženy. Má to rovnakú logiku ako keby muži radili mužom ako spraviť romantickú večeru pre svoju partnerku. Športové bary by boli plné zamilovaných párov nad pivom a steakom. Ak má niekto radiť ženám ako byť skvelou milenkou tak sú to muži.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (331)
Obrázok blogu

Takže ženy by si mali tento článok prečítať a zapamätať čo najviac, ale v žiadnom prípade nič sexisticky nekritizovať. A muži dúfam pridajú nejaké komentáre s ich postrehmi a návrhmi a zlepšeniami.  

Sebavedomie – ak je baba sebavedomá ( samozrejme primerane) prejaví sa to aj v posteli, takže aerobic, posilovňa, solárium, kaderník a sexi nohavičky, nie sú pre nás. My si to ani nevšimneme, všimneme si ale to sebavedomie. Ak sa dve mesiace trápite v posilovni výsledok moc vidieť nie je, ale to že sa vy cítite lepšie a máte radi svoje telo to vidíme a v posteli sa to prejavuje veľmi intenzívne.  

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pohyb – páči sa nám ak sa hýbete a neležíte ako drevo, aj keď ste začiatočnícky a neviete čo robiť, tak je oveľa lepšie ak robíte hocičo než keď nerobíte vôbec nič.  

Zvuk – vzdychanie a rozprávanie je fajn. Nepreháňať to síce ale pri sexe Vás chceme aj počuť nie len vidieť.  

Orálny sex – myslím, že všetci budú súhlasiť ak poviem, že bez toho to nejde. Prehĺtanie už nie je také bezpodmienečne nutné, poteší ale nemusí byť.  

Iniciatíva – veľmi dôležitý prvok kde robíte najčastejšie chybu, na začiatku vzťahu chceme byť my iniciatívni. Neskôr je ale super ak iniciatíva na milovanie a podobne vychádza od Vás. Tak ako ženu poteší kytica len tak bez príčiny, muža poteší neočakávaný orálny sex po ceste na diaľnici. Tak isto iniciatíva napr. k zmene polohy je veľmi dôležitá, treba si vedieť povedať teraz to chcem odzadu a nie čakať kedy sa to 6. zmyslom dovtípime.  

SkryťVypnúť reklamu

Zvláštne miesta – na to predchádzajúci bod trocha nadväzuje aj tento. Máme to radi na zvláštnych miestach a nie len v posteli. Takže ak je pre Vás na milovanie vhodná iba posteľ robíte určite chybu. Nemusí to byť často ale zmena musí byť.  

Filmy – nehovorím o romantických slaďákoch ale o porne. Tak ako mi ideme s Vami na DiKapria aj keď je nám z neho fyzicky zle, treba sa prekonať a pozrieť si raz za čas novinku so Silviou Saint. Nemusíme to vidieť každý týždeň ani každý mesiac, ale raz za čas áno.  

Pochvala za odvedený výkon – nechceme po každom čísle počuť aké to bolo skvelé, ale potrebujeme mať pocit, že tak celkovo je to skvelé, niektoré čísla sú lepšie a iné slabšie ale celkovo ste spokojné a nemenili by ste. Tento pocit je pre nás dosť dôležitý. Takže ak prehodíte napr. Mám toho v robote tak veľa a toľko stresov, keby som nemala taký super sex neviem ako by som to zvládala. To poteší viac ako povinná pochvala po každom čísle aj keď vieme že práve to nebolo až také super.  

SkryťVypnúť reklamu

Nie nacvičené pohyby – ak patríte medzi “skúsene” milenky a vašou posteľou prešli zástupy mužov, nezabúdajte na to že každý má rád niečo troška iné a ak nejaký trik fungoval na 29 mužov neznamená to automaticky že bude fungovať aj na 30.teho. Takže pozorne sledovať reakcie lebo ak máme pocit že sme len ďalší v rade a na každého sa používa presne to isté tak nie sme moc spokojný. Jednoducho aj keď sa Vám zdá že všetci sme rovnakí nie je to úplne presne tak.  

A na záver iba zopakujem, nechcem počuť kritiku od žien. Konštruktívnej kritike od mužov sa nebránim, predpokladám že som na niečo zabudol a poteším sa ak ma niekto doplní.  

Tomáš Benko

Tomáš Benko

Bloger 
  • Počet článkov:  25
  •  | 
  • Páči sa:  0x

autor žije od volieb v roku 2006 v politickej emigrácii, lebo sa už na to nemohol pozerať :( Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu