Ficovi to myslí.

Nikto si nedovolí pochybovať o inteligencii a schopnostiach nášho premiéra. Z radového poslanca sa za pár rokov vypracoval na vrchol slovenskej politickej scény. Určite všetko čo robí má nejakú príčinu. A aká je príčina toho, že nemá rád Európsku úniu?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (30)

Fico celý čas rozpráva ( našťastie len to) ako zatočí s nadnárodnými firmami a monopolmi, sťažuje sa ako minulá vláda západniarom dávala dotácie, ďalej tie jeho pochybné zahraničné cesty a podobne. Jednoducho sa v nás snaží vzbudiť pocit, že on EU do zadku nepolezie. Má predsa svoju hrdosť a to sa EU nepáči, vlastne odkedy je premiérom celú svoju činnosť smeruje k zvýšeniu svojej popularity a nastolenia pocitu, že ho Európska únia nemá rada pretože nedovolí rozpredávať náš majetok, bojuje proti nenažraným kapitalistom a podobne. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ako som hovoril Fico je veľmi schopný politik a manipulátor a nič nerobí bez príčiny. Takže porozmýšlajme čo je skutočná príčina je činov. Za to že sa stal premiérom je Fico zaviazaný určitým vplyvným skupinám ľudi. A vie že za to budú niečo chcieť. Privatizácia už skončila takže musí isť o niečo iné. Možno peniaze z Európskych fondov? 

Naša dnešná vláda vznikla v podstate za jedným účelom. Rozkradnúť miliardy, ktoré nám v najbližších rokoch budú prichádzať z EU. Fico sa mohol predsa spojiť s KDH a SMK, mal by ospravedlnenie na to že vlastne nerobí žiadne zmeny a zachováva reformy bývalej vlády ( vie že sú dobré a potrebné) a jeho popularita by stúpala. V skutočnosti táto alternatíva neprichádzala nikdy do úvahy, Fico musi splatiť dlh za to že sa stal premiérom tým že dovolí svojim priateľom ( veď mu tak pomohli) rozdeliť si peniaze z Európskych fondov. Na toto rozkrádanie EU môže reagovať len jedným spôsobom po čase nám zastaví prísun peňazí.

SkryťVypnúť reklamu

 A práve v tejto chvíli sa prejaví Ficova genialita a prezieravosť. On nebude v pozícii zlodeja ktorého prichytili a klepli mu po prstoch. On bude hrdina, ktorý jediný dokázal vzdorovať špinavým globalizačným praktikám EU a dostal za to trest v podobe zastavenia prísunu peňazí, z ktorých žila minulá vláda.Jeho popularita vzrastie ( viď. príklad Miloševiča pri bombardovani). Fico sa stane novodobým revolucionárom.  

Hoci ho nemám rád v istých chvílach jeho genialitu obdivujem.

Tomáš Benko

Tomáš Benko

Bloger 
  • Počet článkov:  25
  •  | 
  • Páči sa:  0x

autor žije od volieb v roku 2006 v politickej emigrácii, lebo sa už na to nemohol pozerať :( Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu