Vládnu Židia cez USA celému svetu?

Určite už každý počul konšpiračné teórie o ovládnutí sveta, o tajných spolkoch a podobných blbostiach. Stovky článkov pochybnej kvality od fantastov alebo úplných bláznov. Je úplne samozrejme, že sa medzi nimi stratí tých pár čo majú hlavu aj pätu. Ale otázky, ktoré sa mi po prečítaní týchto niekoľkých článkov a kníh vynorili jednoznačne stoja za úvahu hoci konšpiračné teórie neberiem príliš vážne.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (351)
Obrázok blogu

Čítal som knihu od Henryho Forda “Medzinárodný Žid” z roku 1920. Toho Forda, ktorý patrí medzi najväčšie pojmy nielen automobilového priemyslu. Netreba zabúdať, že značka Ford v jeho časoch mala úplne iný zvuk ako v posledných rokoch keď ju paradoxne riadia ľudia proti ktorým Ford bojoval. Takže žiadny fantasta, fanatik alebo blázon, ale človek nadpriemerne inteligentný a schopný.Najzaujímavejšie bolo čítať knihu z roku 1920 a vidieť tie spojitosti s dneškom aj minulosťou.  

Píše o Židoch, o tom ako sa považujú za vyvolený národ určený k vláde nad svetom, o ich silnej túžbe po moci a peniazoch. Jasne že v knihe je toho omnoho viac ale ja to silne zjednoduším. Z veľkej časti hovorí o “Sionistických protokoloch”, ktoré boli zverejnené v roku 1903 a hovoria akými prostriedkami dosiahnuť vládu nad svetom a ustanovenia Židovského národu ako vládcu. Nesnaží sa dokázať pravosť týchto protokolov ( Židia hovoria o podvrhu), poukazuje ale na to ako sa Židia chovajú sa presne podľa protokolov. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Už vtedy si všímal tú časť protokolov ktorý konštatoval skutočnosť Židovského ovládania médií a finančníctva. Pretože cez peniaze a noviny ( neskôr aj film a televízia) môžu ovplyvňovať svet. Dnešná situáciu mu dáva za pravdu. Bez akýchkoľvek pochybností je dnes jasné komu patrí celý Hollywood. O New Yorku ako hlavnom meste Židovstva nepochybuje nikto a možno je len zhoda náhod, že New York je aj hlavné mesto svetového finančníctva. Centrálna banka USA je v súkromných rukách a ak nie úplne Židovských tak z väčšej časti určite. Už menej je známa skutočnosť že skoro všetky americké denníky spadajú pod niekoľko tlačových impérií, ktoré tak isto vlastnia Židia. O televíznych spoločnostiach sa to vie aj medzi širokou verejnosťou a po príklady netreba chodiť ďaleko, stačí si uvedomiť kto kúpil Markízu na Slovensku a Novu v Čechách takže ich moc nekončí na hraniciach USA.Henry Ford aj vysvetľoval akým spôsobom dosahovali ovládanie médií a napr. vstup na NY burzu, bolo by to na dlho ale ich hlavný tromf bola trpezlivosť. Nechceli svoj zisk pre seba, ale pre svoju rasu a nie hneď ale o desiatky až stovky rokov. V protokoloch sa spomína, že definitívne ovládnutie sveta a dosadenie legitímnej Židovskej vlády môže trvať aj celé storočie ( čiže by malo nastať v tomto období). Podľa protokolov v roku 1900 už síce prakticky ovládali Európu aj USA ale len zo zákulisia, plán bol ale dosadiť skutočnú svetovú vládu. 

SkryťVypnúť reklamu

No a keď vieme kto ovláda v USA peniaze a cez média verejnú mienku, netreba dlho rozmýšľať nad tých kto stojí aj za americkou politikou. Za americkou politikou odkiaľ vyšli všetky svetové hospodárske krízy za posledných sto rokov. A treba si uvedomiť, že ekonomická kríza pre človeka ktorý vie kedy príde alebo ju vie priamo vyvolať je hotová zlatá baňa. A vyvolanie hospodárskej krízy je hračka pre skupinu ľudí ktorí rozhodujú aké správy prinesú média, ovládajú burzu a aj dostatočný kapitál, ale hlavne centrálnu banku a aj politikov.Do podobnej skupiny treba zaradiť aj vojny, ktoré pravdepodobne v poslednom čase slúžia ako náhrada za hospodárske krízy.A samozrejme v protokoloch sa veľmi často hovorí o hospodárskych krízach a vojnách ako prostriedku na dosahovanie ziskov a moci pre Židovskú obec. 

SkryťVypnúť reklamu

Neviem či mal Henry Ford pravdu ale keď som nad tým rozmýšľal, došlo mi že na ovládnutie sveta skutočne netreba stretávanie v podzemí pri tajomných obradoch, stačia peniaze, televízia a noviny.   Po prvotnom nahnevaní na snahu o ovládnutie sveta som začal rozmýšľať či by vláda skupiny ľudí tak schopných a cieľavedomých nedokázala zabezpečiť na Zemi blahobyt ( aj protokoly tvrdia, že je to ich cieľ). A došiel som na to, že určite áno, akurát sa v tých protokoloch písalo niečo aj o zákaze alkoholu, a tak si ja blahobyt nepredstavujem. Tak preto som radšej napísal tento blog aby som ich zastavil.

Tomáš Benko

Tomáš Benko

Bloger 
  • Počet článkov:  25
  •  | 
  • Páči sa:  0x

autor žije od volieb v roku 2006 v politickej emigrácii, lebo sa už na to nemohol pozerať :( Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu