Pravosť petičných hárkov 99% II

Proti preverovaniu podpisov nič nemám. Osobne s tým súhlasím. Ak niekto podpisy sfalšoval, nech je za to potrestaný. Opakujem: nechajme v tomto políciu pracovať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (31)

Len mám otázku, či nejde o rôzne konšpiračné používanie prostriedkov tzv. stabilných parlamentných strán. Po páde vlády sa rozhodlo o vykonaní predčasných volieb s tak skorým konaním, aby sa do parlamentu nemohli uchádzať nové strany a hnutia, ktoré by mohli zistiť a zverejniť šafárenie politikov za predchádzajúce obdobie. K tomu aby sa nové hnutia, strany mohli uchádzať o voličov vo voľbách, musel predchádzať ich vznik a registrácia spojená s petičnými hárkami a podpismi.

Pochybujem, že by niekto z vedenia 99% dal príkaz, aby sa všetky hárky s podpismi sfalšovali a takéto použili pri registrácii. Neskôr sa jedna osoba priznala, že hárky sfalšovala, že mená a adresy mala zo Zlatých stránok. Nepoznám tú osobu, len by som chcel vedieť, prečo tak konala. Prečo vedome podstrčila sfalšované hárky k registrácii hnutia? Bola to zištná motivácia? Alebo je v tom niečo iné? Jednala na objednávku niekoho z vonka, aby mohla byť takáto kauza neskôr použitá proti hnutiu? Polícia mala podnet na prešetrenie pravosti podpisov na hárkoch už v polovici februára. Samotné šetrenie však začalo len teraz, pár dní pred samotnými voľbami, ktoré komentoval v médiách aj p. Spišiak. Nie je to dopredu naplánovaná diskreditácia? Voľby sú už pred dvermi. Nejde tu náhodou o ovplyvnenie ľudí, prípadne zastrašenie so skrytými slovami: Dajte si pozor?!

Treba zmeniť tento systém. Treba zmeniť chod štátneho aparátu, aby konečne slúžil bežným ľuďom. Áno, nastal čas na zmenu! Preto by sa mali ľudia zamyslieť nad vecou, či sú spokojní s tým, čo sa okolo nich deje. Nemôžu sa chrbtom odvracať od volieb a od možnosti tieto veci zmeniť. Komu tento systém vyhovuje hľadá dôvod, aby zmeny neboli. Kto chce zmeny, hľadá spôsob ako zmeny urobiť. Jednou z možností sú voľby a v nich dať skorumpovaným politikom najavo jasné NIE!!!

Peter Urbánek

Peter Urbánek

Bloger 
  • Počet článkov:  13
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som nespokojný občan Slovenskej republiky. Nemám rád farizejstvo, som za spravodlivosť a vecný dialóg. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu