Večer

Dnešný večer bol pre mňa plný emocionálnych zážitkov. Po dlhom čase som sa stretla s kamarátmi, hoci sa mi zdalo, že to nie je až také úžasné, bolo fajn byť spolu s týmito ľuďmi, spolu sa zasmiať, urobiť zopár trošku bláznivých vecí, spolu zistiť, že von je zima...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)
Obrázok blogu

Keď som šla domov, rozmýšľala som najmä nad jedným z nich. Nechcem byť konkrétna, nechcem, aby ľudia vedeli, o kom hovorím, aj keď to asi nie je ťažké zistiť. Tohto človeka mám skutočne rada. Dnes som si priznala, že ho asi aj ľúbim. Ale stačí o ňom.
Keď som šla domov rozmýšľala som aj nad inou vecou. O čom by som mohla napísať článok na blogu, lebo som už dosť dlho ničím neprispela. Napadli mi rôzne témy, ktorým sa ešte možno budem venovať. No keď som prišla domov, stala sa vec, ktorá moje myšlienky upriamila niekam úplne inam. Potichy som odomkla, vyzula sa, otvorila dvere do izby, zhodila zo seba veci, keď som si zrazu všimla na mojom vankúši nejaký papier. V tme soms a snažila rozoznať, čo na ňom je. Zbadala som na nejakom texte nakreslené srdce a v ňom napísané: "Dadi, ĽÚBIM ŤA." Vedela som, že je to mamkine písmo. Snažila som sa v tej tme zistiť, o čo ide. Prečítala som ešte, že som vraj výnimočne úžasná(čo si však doteraz nemienim priznať, vôbec nie som) a potom som si všimla nadpis toho textu. Bol to môj článok Aj ja chcem..... Mamka si ho čítala. S týmto som skutočne nepočítala.
Rozsvietila som si lampičku na svojom stole, položila papier a čítala všetko ešte raz. Aj to, čo mi napísala mamka, aj to, čo som ja napísala jej. Musím sa priznať, že som plakala. Aj na papieri ostali stopy po mojich slzách. Skutočne som si z hĺbky duše, srdca alebo čo ja viem čoho ešte poplakala. A plakala som dosť dlho, potom som vstala, prezliekkla sa a vzala pero a zošit a teraz píšem toto.
Nemyslela som si, že také niečo niekedy napíšem. Som zvedavá, či to bude mať nejakú odozvu, no aj keby nemalo, budem rada, že tu mám ďalší článok venovaný mojej najdrahšej mamičke(toto slovo skutočne veľmi nepoužívam) a nejaký článok o tom, ako som asi zaľúbená alebo sklamaná alebo aká som by sa z mojej strany tomuto nevyrovnal.

Daša Urdová

Daša Urdová

Bloger 
  • Počet článkov:  17
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Kto som? Zaujímavá otázka a odpoveď sa často hľadá veľmi ťažko. Mne určite, Neviem, kto som? Alebo len na to neviem prísť? Zoznam autorových rubrík:  Uvažovanie(pozor, nie úvahy!)To čo mi nakázali v školeMoja básničkovská tvorbaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu