Ako sa stať, radšej nestať homosexuálom

Zrazu je ich veľa. Objavujú sklony? Pozorujú sa hypochondricky? Je to móda? Noví prehlušujú tých, čo to majú chorobné. Starej metóde, ktorou sa to pestuje, sa darí. Zahľadenie alebo "nepohliadneš na niekoho, aby si ho požiadal."

Písmo: A- | A+
Diskusia  (93)

Vytvorenie závislosti je jednoduché. Stačí pozerať. Priberie sa obdiv. Niečo obdivovať. Aj nevinnú časť tela. Obočie, členok, pohyb, čokoľvek. To sa urobí dokonalým, ... priberá sa fantázia. A kruh sa uzatvára opakovanými spomienkami. A je to.

Ak sa niekto zahľadí na rovnaké pohlavie, ešte stále nie je homosexuál. Je to normálny človek, ktorý sa zabudol. Zahľadel sa na nesprávne pohlavie. Ak to ale rozvinie, ak sa sám zaradí medzi homosexuálov, ak to povie a okolie sa začne k nemu čudne správať. Ak sa vzdá, môže byť zle. Ak rozvíja tento omyl, a začne sa tak aj správať, stáva sa viac a viac homosexuálom. Ak to ale! Ak to ale tento človek zastaví, a upriami pohľady na správne pohlavie, tak sa z toho dostane. Len dávať pozor na to, na koho hľadí.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Metóda zahľadenia je neutrálna. Neutrálna na pohlavie, rasu, vek. Biblia varuje "Ak niekto pozrie na ženu, aby ju požiadal..." - použite na obe pohlavia.

Sú dobré príklady. Matky sa zahľadia do detí, a pomáha im to prekonať obrovské vypätia v súvislosti s narodením a so starostlivosťou o bábätko. Milenci sa zahľadia, a prekonávajú prvé ťažkosti spoločného života. Mladí sa zahľadia do svojho idolu, a majú nádej na lepší život a silu do učenia... Ale všetko s mierou.

Dnes sa to rozvíja pri športoch, filmami, celebritami... Obranou je letmý alebo netelesný pohľad - nezadívať sa aké je telo.

Peter Václav

Peter Václav

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Konštruktér, strojár; kresťan Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu