Nemorálnosť - potláčať! Homosexuálnosť - potláčať!

Spoločnosť musí potláčať nemorálnosť. Ináč na to doplatí. Keď sa deti  bijú, rodič to musí potláčať. Nemôže im dať do rúk palice. Keď na uliciach vykrikujú opilci, musí sa to potláčať. Nemôžu sa im dať megafóny. Keď homosexuáli chcú verejne prevádzať svoje nemorálnosti, musí sa to potláčať. Nemôžu byť podporení

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Homosexuáli sú ako každá iná skupina ľudí. Sú však nemorálni a robia krik. Zlí ľudia to tajne podporujú, lebo oslabovanie rodiny podkopáva spoločnosť. Slabá spoločnosť nemá zbrane na potláčanie zla. O to ide zlým ľuďom. Tolerancia ku zlu uvoľňuje zlu ruky.

Je to podobné ľahostajnosti ku zlodejom za socializmu. Boli až ospevovaní. Teraz je o generáciu neskôr. Niektorí preniesli zlodejstvo do veľkej politiky a štátnych zákaziek. A sú problémy.

A ako je to s deťmi a opilcami? Deti sa netrestajú za ich sklony k bitke. Opilci sa netrestajú za ich sklony k pitiu. A tiež homosexuáli sa netrestajú za ich sklony. Tak je to v poriadku. To sú sklony. Ale nemorálne správanie sa musí potláčať. Aj opilstvo, aj bitka, aj homosexualita. Spoločnosť musí nemorálne správanie ľudí potláčať, odúčať, zakazovať, sťažovať.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zákony často nemorálnosť netrestajú. Neúcta k rodičom, prostitúcia, onanovanie, dokonca zločiny konané deťmi nie sú zákonmi postihované. Ale nemorálnosti to sú. Tak isto homosexualita je nemorálnosť, aj keď nie je postihovaná zákonmi.

Je veľa skupín, ktorými by sa spoločnosť mala zaoberať. Napríklad bezdomovci a chudáci by potrebovali, aby im nejaké inštitúcie pomáhali. A opačne. Proti opilcom, homosexuálom a proti prostitúcii by mali byť inštitúcie, ktoré by takéto správanie potláčali. Mať inštitúciu na obranu a podporu homosexuálneho správania, sa ukazuje krok opačným smerom.

Tak ako sa potláčajú bezdomovci, keď obťažujú ľudí, tak musíme potláčať homosexuálne správanie. Nemôžeme ani pripustiť podporu ich správania. A vôbec nie zákonmi. Ak by mali mať dokonca výchovný vplyv, to už je pre spoločnosť ako samovražedné.

Peter Václav

Peter Václav

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Konštruktér, strojár; kresťan Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu