
"V čase, keď som bol vo väzení, písal som, že ... približne v rokoch 2014-15 bude počiatok vnútornej krízy režimu, keď začne robiť vážne chyby," povedal Chodorkovskij na konferencii v Litve. "Myslím si, že je tu veľká pravdepodobnosť, že v strednodobom horizonte desiatich rokov prestane režim existovať," dodal bývalý ruský magnát.
Tak taketo som dnes čítal , neviem nakolko je to pravda ale bolo to uverejnene tak si myslím že je to pravda a? Putin ma velku obľubenosť v Rusku , zatial sa jeho osobny a štátnicky zaujem o dianie okolo nijak neneguje . Ma dosť silnu podporu a je dosť nepravdepodobne aby teraz , ked už aj EU potichu naznačila že Ukrajina nech si pomože ako si vie alebo inak povedane , pomôž si človeče aj pan boh Ti pomôže.
Ako som stihol registrovať , tak USA sa motaju okolo ISIL, chcu tam poslať už aj pozemne vojsko a možno tam budú ryžovať , neviem . Zatiaľ je to len medialna sprava že takyto scenar si urobili. No či to už je pravda alebo nie , to Putina nijako neohrozuje čo sa tyka vedenia , možno ma mnoho ludí označí za Rusofila a nebude daleko , ja si osobne myslím že vojna ako ju mnoho ludí očakava (myslim na ludí čo chcu zarobiť) nebude.
To je sklamanie pre niekoho , ale zasa rozbita Ukrajina ostane , kde pojdu ludia , čo budu jesť , ako sa postaraju o deti to je silná otazka , amy tu riešime REFERENDUM tak malé , tak úbohé ale naše , akostale