20 metrov od Santanu

Všetko to začalo na hodine španielčiny dohadmi o tom, odkiaľ pochádza Carlos Santana. Vďaka Google vieme, že sa narodil v Mexiku a žije v USA. V nedeľu sa zastavil vo Viedenskej Stadthalle, aby priniesol slnečný zvuk a nekonečnú pohodu. Bol som pri tom (s fotoaparátom)...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (11)

Jeden z najlepších koncertov, ktorý som doteraz zažil, trval viac ako tri hodiny a otvoril ho rapujúci Carlosov syn Salvador. Miestami pôsobil ako Eminem, ale v rámci možností, ktoré má predkapela, t.j. reproduktory na polovičný výkon, mdlé osvetlenie, zaujal.

Obrázok blogu

Veľké pozdvihnutie (z českého "pozdvižení") v sále nastalo, keď sa ku kapele, ktorá zatiaľ ešte nevydala ani jeden album, pripojil samotný veľký Carlos. Muži v sále prestali registrovať aj celkom sympatickú speváčku Carlu Holbrock.

Obrázok blogu

Vypredaná Stadthalle aplaudovala vo vytržení, keď sa na scéne objavil človek, ktorému je veľmi ťažké uhádnuť vek. Skúsme to takto - vydal 37 albumov a hral na legendárnom Woodstocku v 69-om.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu

Zmes hudobných štýlov spájala pravá nefalšovaná radosť. Každý z hudobníkov vydal zo seba maximum. Pritom z nich sálala absolútna plážová pohoda.

Obrázok blogu

Santana je značka najvyššej kvality. Výborných koncertných muzikantov dopĺňal charizmatický spevák Andy Vargas.

Obrázok blogu

Nálada vrcholí...

Obrázok blogu

Rozlúčka po polhodinovom prídavku so slovami:
"Toto je sen! Toto je sen, ktorý sníval John Lennon. Toto je sen, ktorý sme snívali na Woodstocku s Jimom Morrisonom. Toto je sen, byť tu s vami a vidieť vás spolu!"

Obrázok blogu
Štefan Vadocz

Štefan Vadocz

Bloger 
  • Počet článkov:  13
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Viac ako 20 rokov sa venujem komunikácii a médiám. Starám sa o PR lietajúceho auta AeroMobil. Dozerám tiež na chod agentúry Neopublic, ktorá pôsobí v Bratislave a v Prahe. Zoznam autorových rubrík:  PRMédiáTechnológieSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu