Emočná prostitúcia na Markíze alebo Cinki sa žení!

V situačnej prekáračke o diaľkový ovládač nám večer znechutil fragment z markizáckeho Reflexu, kde s podtitulom „ľudia, príbehy, emócie“ žiaril zázračne uzdravený a potichu prepustený Dušan Cinkota.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (45)

Polemizovať nad Cinkiho osudom nejdem, každý žije ako vie. Postoj televízie však za zmienku stojí. Medializovať verejne známeho človeka s gloriolou (maslom) na hlave iba zopár týždňov po správe tej istej televízie o jeho už v poradí niekoľkom drogovom delikte je.... žiaľ pre Markízu typické.

http://archiv.markiza.sk/?31337d=17.02.2008&31337p=22&31337m=1&31337o=0

Naháňanie sledovanosti emočným cross-sellingom bolo vlastné už Pavlovi Ruskovi, ktorý hordu zblbnutých nakŕmil svojho času exkluzívne drogovou spoveďou Richada Müllera. V jeho šľapajach sa dnes ponáhľa i Václav Mika, ktorý zrejme takto oplakáva niekdajšiu sledovanosť večerného spravodajstva na Markíze.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Obaja sú mi ukradnutí a keďže ovládač bol poruke, uplatnil som slobodnú voľbu a pozerali sme snooker. Manželka sa nevedela vynadívať na jemne arogantný imidž O´Sullivana a ja som sa márne snažil zbaviť odpornej pachute nechcene videného.

oliver vališ

oliver vališ

Bloger 
  • Počet článkov:  22
  •  | 
  • Páči sa:  0x

rise and rise again until lambs become lions Zoznam autorových rubrík:  SpoločnosťSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu