Voľby Slovákov do parlamentu EÚ a "Naše Vedomie"

V Európskom parlamente bude zastupovať Slovensko Nová Krv, a tiež politici, ktorí svojimi názormi pôsobia, že sú naozaj mentálne chorí (rasizmus, diskriminácia... a podobné mentálne choroby)

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Som veľmi rád, že dostane šancu v EU Parlamente akoby (aj) "Nová Krv"... Osobne, môj hlas som dal ľuďom, ktorí sa venujú Eko - sociálnym otázkam a snád čoskoro aj riešeniam, pretože považujem tieto otázky v nastávajúcich 30 rokoch na tejto planéte (samozrejme teda v Európe a na Slovensku) za veľmi klúčové!

 Zároveň je naozaj stále veľa čo - toho na zamyslenie - najmä stále pretrvávajúca IGNORÁCIA (nie len mladej generácie) ľudí ísť voliť!!!

Citujem z aktuálneho prieskumu (zdroj SME): "Slovensko malo opäť najnižšiu volebnú účasť spomedzi všetkých krajín Únie...Na Slovensku prišlo voliť iba 22,74 percenta oprávnených voličov, v roku 2014 to bolo dokonca len 13,05 percent." 22,74 percentná účasť, ach jaj... Zdá sa vám priatelia táto účast "zodpovedná", resp. dostačujúca ?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 Ja nie som nejaký Moralista... Ale ide tu jednoducho povedané o nedostačujúce vedomie (byť si ako jednotlivec Vedomý) - v tomto prípade teda možnosti voliť, a tak ovplyvňovať dianie v tejto krajine a verte tomu, alebo nie, ono...naozaj ten Vplyv tu JE, pretože keby nebol, tak by asi zrejme nikto nemal záujem sa do toho parlamentu dostať... logika, matika...však ? :)

A tak ako čerešnička je, že sa dostávajú do politiky ľudia, ktorí rozprávajú o rasizme a diskriminácii ..., Teda ide o mentálne chorých...Tí by sa samozrejme najprv mali dať vyliečiť a až potom ísť robiť (hocijaké) aktivity... nie to ešte ísť do vedúcich funkcii! 

SkryťVypnúť reklamu

 Keď sa teda dostávajú mentálne chorí ľudia do politiky (a ešte aj podstatná väčšina z voličov v tejeto krajine takéto osoby volí - vynára sa v mojej mysli otázka, že ČO SME TO ZA NÁROD...? Národ (ľudia), ktorý sa ešte neprebudil natoľko, aby sme napredovali - spolupracovali - rástli v zmysle Jednoty a naozajstných ľudských hodnôt.

Tak samozrejme sa teším, že nie som závislý od politiky... ale od vzduchu, a zdravej vody... Aha... že by tu je háčik? Že politika má Dnes naozaj veľký dosah (možno väčší ako kedykoľvek predtým) práve na prírodu A životné prostredie ?

Tak NIE dúfajme, ale Konajme aby aj o 30 -70 kov bola taká istá možnosť - čistý vzduch - veľa stromov, zdravá voda a nie všade stále viac zdevastované a zastavané lesy... A takisto Konajme - nech na budúce voľby nie je účasť 20 %, ale viac ako 50% .

Michal Vasilko Kele

Michal Vasilko Kele

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mike Satori sa narodil v Bratislave. Je známy v zahraničí a aj na Slovensku ako video tvorca - dokumenty, umelecké -inšpiratívné videá. Má za sebou štúdium na univerzite medzinárodných vzťahov v Bratislave. V neposlednom rade je aj inšpirátorom na ceste k vedomému spôsobu života - k hlbšiemu porozumeniu duchovnej podstaty človeka, poukazujúc na dôležitosť prírody a kozmu v našich životoch. Posledné roky cestoval a natáčal rôzne video projekty. Venoval sa ekologickému a samoudržateľnému spôsobu života. Jeho životnú púť nájdete na stránkach: FACEBOOK:Dicover World Around and WithinVedomý život / Premena / Motivácia INSTAGRAM https://www.instagram.com/consciousplanettribe/ Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu