Po deviatich mesiacoch

Návraty zvyknú byť ťažké a ja – ja ani nemám dobrú výhovorku :)

Písmo: A- | A+
Diskusia  (55)

Už je to tak. Podeviatich mesiacoch blogerskej pauzy som si práve dnes ráno o 9:43 hod.povedala, že dnes je ten správny deň na návrat. Prečo? Netuším. Asi elfská intuícia.A možno je to len tým pekným počasím a mojimi hotovými skúškami :)No a keď už som pri tých skúškach... možno si niektorí z vás spomenú,že som blogovať prestala krátko po bakalárskych štátniciach. Dlho somrozmýšľala, ako mám vysvetliť prečo. Pravdupovediac - ani sama neviem. Poznáteten pocit, keď jednoducho potrebujete byť sami so sebou a niečo si odžiť?Alebo slovami môjho pedagóga:

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

„Šťastný človek nesublimuje do literatúry – šťastný človek žije!“.

A ja somzrejme posledných pár mesiacov bola veľmi šťastný človek. Povedala som si, ženebudem na blog písať o svojom súkromí, no nedá mi – po promócii som sazobrala a presťahovala sa do Bratislavy, kde bývam doteraz. Šťastena akosivždy stojí pri mne, a tak som sa nasťahovala do úplného centra Staréhomesta, kde som viedla priam fantaskný život – veľa nových kníh, hier (najmäteda AD&D), nových záujmov, impulzov. A dnes, o dve skúškovéobdobia neskôr, sa cítim dostatočne zážitkovo napitá, aby som blog opäťvzkriesila a privítala na ňom aj vás – tých, ktorí na mňa ešte nezabudli,deti fantázie :)

SkryťVypnúť reklamu

A čonapísať na záver? Ako by povedala Galadriel:

„For the days that remain, this is thepromise I make –

no shame may fall across this land,

before the wind and fire I stand,

and you

my child

will know no harm

enfolded in my arms.“

Veronika Senková

Veronika Senková

Bloger 
  • Počet článkov:  85
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Dôverčivá mladá študentská duša so starosvetským citom pre krásu a spravodlivosť. V duchu výroku "Hodně čti, piš, přemýšlej, aby ses uměl vyjádřit až budeš chtít." sa snažím veľa čítať a odteraz už aj hádam čo najviac písať. Zoznam autorových rubrík:  Mytológia ála Celtic~Musique~.::Fantazmagorónne::.Dve besné a čo sa pridáÚvahyTolkienPoéseŠkolaHerný kolotočObrazy a grafikyKOMIXNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu