Let it be!

Písmo: A- | A+

hmm, fotka je odraz tela, menejkrát aj odraz duše

Let it be!

 

Aj vďaka poníženej, urazenej a spupnej opozícii máme nízku mieru zaočkovanosti. Máme ju aj vďaka neschopnosti, nejednotnosti a rivalite vo vládnej koalícii.

 

 Vedecké poznatky ukazujú, že infekčnejší delta variant  sa šíri rýchlejšie vďaka kratšej dobe nástupu ochorenia. Podľa niektorých údajov by choroba mala mať ale nižšiu mortalitu s miernejším priebehom.

 

Vzhľadom na celkovú únavu spoločnosti z tejto pandémie, averziu proti očkovaniu, hlavne za súčasnej politickej a spoločenskej situácie sa akosi prirodzene núka rúhačský rebelský názor: „Let it be!“ Ak brzdiť, tak do takej miery, aby to zvládlo naše zdravotníctvo. Ochorením a vyliečením sa predsa dosahuje podobný stav ako po zaočkovaní. A nezaočkovaní sa tak rozhodli sami dobrovoľne!

 

Má to aj ďalší nezanedbateľný dôsledok. Totiž ukáže sa, ktorá strana spoločnosti je svojimi názormi a postojmi bližšie k pravde.

 

Viem, abstrahoval som od mnohých aspektov tohto problému. Znesiem za to zúženie aj patričnú kritiku. Čo už? Tretia vlna príde tak, či tak...

 

dedo Pejo

Skryť Zatvoriť reklamu