Choď do pekla, ježibaba.

Liberálna úderka pracuje naplno. Jej cieľom je opäť Anna Záborská.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Minister Lengvarský sa zahral na neposlušného žiaka. Pokúsil sa prepašovať do legislatívy zásadnú zmenu bez ohľadu na spoločenský kontext a verejnú diskusiu, ktorá by tomu mala predchádzať.
Presnejšie, skúsil uviesť do života zákonnú úpravu, ktorá legalizuje aj fingovanú zmenu pohlavia.
LGBTI aktivisti začali s jasotom otvárať šampanské. Bolo by to také lákavé, dnes vyhlásiť, že som žena, zajtra muž a pozajtra, napr., že som niečo úplne iné, doteraz nepoznané, povedzme kozorožec.
Nielenže to. Všetci naokolo by to museli akceptovať. Ak by čo i len skúsili o tom pochybovať, mali by dostať “po nose”.
Už by nič nebránilo ďalšej skupine aktivistov, ktorí si z takejto dúhovej agendy urobili celkom slušnú živnosť, aby mohli ďalej konať. Napríklad, aby mohli s popularizáciou takejto “myšlienky” masovo navštevovať aj škôlky a tam bez vedomia a súhlasu rodičov “informovať” naše deti a vnukov, že je ich svätým právom vybrať si svoje pohlavie.
Takáto paradigma má potenciál atómovej bomby. Od základov totiž mení pohľad na úlohu muža a ženy v spoločnosti. Patrí však k základným pravidlám demokracie, že zásadné veci fungovania spoločnosti majú byť predmetom verejnej diskusie.
Až po poznaní dôsledkov takýchto zásadných zmien by sa mali uviesť do života.
Nuž a to sa v prípade ministra Lengvarského a jeho podprahovej zmeny legislatívy, skrátka nestalo.
Je pochopiteľné, že liberálne médiá vytiahli zbrane najväčšieho kalibru a ostreľujú kritičku tejto navrhovanej zmeny, Annu Záborskú, vykresľujúc z nej to najhoršie zlo na Zemi.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

https://komentare.sme.sk/c/22896418/zaborska-chce-kastrovat.html?ref=njct

Galantne pritom prehliadajú skutočnosť, že dobrovoľná zmena fyzickej stránky tela, ako podmienka zmeny pohlavia, nemôže byť nazývaná zmrzačením. To by sme potom takto mohli označiť ktorúkoľvek plastickú operáciu.
Záborská len jednoducho robí svoju politickú prácu. V mene tých, ktorí jej dali dôveru vo voľbách, v súlade s demokratickými pravidlami spoločnosti, veľmi otvorene presadzuje svoj pohľad na fungovanie spoločnosti.
Na rozdiel od ministra Lengvarského, ktorý žiadnymi voľbami neprešiel, a aj tak sa snažil do slovenskej legislatívy prepašovať naozaj veľmi zásadnú zmenu.
S Annou Záborskou zďaleka nesúhlasím vo všetkom, hoci som bol na kandidátnej listine OĽANO (KÚ) na základe jej oslovenia.
Nepáči sa mi napríklad jej zjavne osobne motivovaná afinita k terajšiemu riaditeľovi RTVS a jeho klonom. https://blog.sme.sk/vladimirseman2/politika/naozaj-sikovny-reznik
Viaceré jej kroky potvrdzujú, že sa ani nesnaží pochopiť dianie v regiónoch a namiesto budovania KÚ ako zmysluplnej politickej značky sa venuje sebastrednej propagácii.
Nuž a predovšetkým, chýba jej schopnosť v ostrej politickej diskusii zosobniť dôveryhodnú alternatívu, najmä pre mladých ľudí.
V prípade pirátskeho pokusu ministra Lengvarského však má pravdu.
Ani mne by sa nepáčilo, keby ľudia so všetkými fyzickými znakmi mužov mohli bez obmedzení navštevovať miesta, určené výhradne ženám. Vrátane verejných toaliet a tak podobne. Chceli by ste, aby tomu museli aj nedobrovoľne čeliť vaše manželky, dcéry a matky? Tiež sa mi nepáči, aby takíto ľudia mohli povedzme súťažiť so ženami aj v takých disciplínach, kde by to znamenalo neprimeranú výhodu.
Môžete mať iný názor a ja to rešpektujem. Dokázal by som to aj bez väčšej ujmy na zdraví prijať s podmienkou, žeby sa takáto zásadná zmena stala predmetom politickej súťaže vo voľbách a na základe potvrdenia väčšinového názoru spoločnosti by sa uviedla do života.
To sa však nestalo.
Dovtedy, priatelia liberáli, poďme riešiť dôležitejšie veci, ako odrezávanie pipíkov a prestaňte sa navážať do dámy, ktorá mala byť už dávno v politickom dôchodku.

SkryťVypnúť reklamu

P.S.: Titulok som si požičal z diskusie na FB len preto, lebo ma uráža jeho "mainstreamový charakter". Verím, že mi rozumiete.

Vladimír Seman

Vladimír Seman

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  48
  •  | 
  • Páči sa:  328x

V televíznej oblasti pôsobím vyše 30 rokov, Vlastním súkromnú produkčnú spoločnosť seman.tv. Blogy vychádzajú z autorských televíznych materiálov a dopĺňajú ich. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu