Večný nehynúci pomnik

Niekomu chýba pomník. Na večnú slávu “inej cesty”.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Inšpirácia z krajín tretieho sveta, nedáva spávať mnohým vládcom malých krajín.

Je zúfale počúvať takéto silácke reči, kroré nemajú žiadnu hodnotu, len rozvíriť vášne pre a proti. Týmto druhom vyhlásení sa len zakrývajú neschopnosti vlády riešiť základné elementárne problémy krajiny. Je to jedno či sa týka ázie, afriky, či stredoerópskeho tigra.

A treba podotknúť, že demontážou chvályhodných ale bolestivých reforiem sa vraciame na piedastál víťazných ideií päťročníc, ktoré znamenali že zajtra je už dnes. Po zmene socialistických ideí bude návrat k demokratickým hodnotám ešte bolestivejší.

Ladislav Zachar

Ladislav Zachar

Bloger 
  • Počet článkov:  142
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Fotograf,zaujímajúci sa o bežné dianie v spoločnosti. Prírodná medicína sú v súčasnej dobe mojími prioritami o ktorých vám chcem podávať bližšie informácie. Zoznam autorových rubrík:  SpoločnosťO flóreŠportFotografický zápisnik z ciestAforizmyKultúraSúkromnévideoNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Roman Kebísek

Roman Kebísek

108 článkov
Karol Galek

Karol Galek

116 článkov
Lucia Nicholsonová

Lucia Nicholsonová

207 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

300 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu