Moje vyznanie

Najúžasnejšej žene pod slnkom...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)
Obrázok blogu

Láska ja viem, že nie som človek, ktorému patria všetky naj. Viem, že moje srdce je oproti tomu tvojmu také maličké, no napriek tomu sa uchádzam o tvoju priazeň. Moje srdce ťuká len pre teba.

Si anjel, ktorý zletel z neba a vzal na seba telo ženy. Rozprávkovo krásne telo ženy. Ty vieš, že v mojich očiach niet krajšieho stvorenia. Fascinuje ma tvoja skromnosť . Som ohúrený tvojou dobrosrdečnosťou. Milujem, keď rozprávaš múdro a môžem sa od teba učiť.

Najviac sa teším, keď vidím kútiky tvojich pier čo najďalej od seba. Usmievaš sa nádherne a ten zvuk, ktorý pri tom vydávaš je nezameniteľný. Tvoj hlas Ti môže závidieť kdejaká moderátorka .

Ty jediná nevidíš môj kilogram navyše. Čokoľvek robíš, robíš to dobre. Vieš mi vždy vyčarovať úsmev na tvári. Stačí len cítiť, že si tu.

Vždy, keď večer ležíme, kecáme a ty ma hladkáš po duši rozmýšľam, čím som si Ťa zaslúžil. A vôbec? Zaslúžim si Ťa?

Dúfam, že Ťa nikdy nesklamem. Moje srdce je plné lásky a nevojde doň nik iný. Nemusíš sa báť, som len tvoj. Si majiteľkou toho málo vzácneho hotela s mojím menom. Každým zmyslom vnímam ten pocit, keď si tu. Ukladám si každú chvíľu poctivo hlboko do pamäte. Chcem žiť, lebo Ťa mám, princezná moja.

Pre iných si určite celkom obyčajná baba. Možno nie tak príťažlivá. Pre mňa však niet lepšej ženy na svete. Pýtaš sa prečo? Pretože Ťa milujem zlatko...

Peter Zákutný

Peter Zákutný

Bloger 
  • Počet článkov:  31
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vyhodťe ma dverami, ja sa vrátim oknom podám Vám ruku a poviem: "Ďakujem, aj tak som potreboval vyvetrať..." Zoznam autorových rubrík:  Ne(politické)Ne(technické)Čo život dal...Moja MYŠ(a)LIENKACítim sociálneSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
SkryťZatvoriť reklamu