Samuel Vlčan, moskovský absolvent a poradca Matoviča a dobré holuby Bödöra a Kvietika sa vracajú na ministerstvo.

Matovič a Heger s HlasoSmerakmi, Komunistami, MGIMO a ŠtB a neschopnými kádrami korupciu nevyriešite !!!

Samuel Vlčan, moskovský absolvent a poradca Matoviča a dobré holuby Bödöra a Kvietika sa vracajú na ministerstvo.
Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

S týmito ľuďmi sa nevyjednáva a dať ich za ministrov a do štátnych funkcii je pľuvanec do tváre slušným občanom.

Jána Mičovského sa moskovský absolvent MGIMO Vlčan za pomoci Matoviča úspešne zbavil.

Páni Matovič a Heger ak Vám to nie je jasné, malí farmári potrebujú pomoc, miesto toho sa podporujú ľudia ako Babiš a Lexa. Keby sa podporili malí farmári, dokážeme vytvoriť potravinovú sebestačnosť, máme veľa úrodnej pôdy aj usilovných ľudí. Toto chcel Mičovský a preto ste sa ho zbavili a nasadili komunistu Vlčana.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Samuel Vlčan študoval na gymnáziách v Topoľčanoch a potom prípravku na moskovský inštitút MGIMO Banskej Štiavnici, kde v roku 1989 maturoval.

 

Všetci veľmi dobre vieme, že Banská Štiavnica bola prípravka pre školu KGB MGIMO.

Čiže Samuel Vlčan bola posledná várka nachystaná komunistami z Českoslovenka. Nasledovník Haščáka, Kukana, Dospívu.

A naozaj následne vyštudoval medzinárodné vzťahy na Moskovskom štátnom inštitúte medzinárodných vzťahov (MGIMO).  Ako perlička je, že tento génius zároveň  absolvoval aj školu v Bratislave rokoch 1990 –1995 absolvoval magisterské štúdium práva na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.

Skryť Vypnúť reklamu

Je to komunistický brojler ŠtBákov a som presvedčená, že jeho  rodičia boli zaručene tuhí kovaní komunisti.

Profesne pôsobil v oblasti práva a v bankovom sektore, ktorému sa venoval 17 rokov. Bol nasekaní už od čias Mečiara do predstavenstiev, dozorných, správnych rád a kontrolných orgánov veľkých Slovenských bánk.

Napríklad viedol právne oddelenia HVB Bank Slovakia a Slovenskej sporiteľne, kde bol aj členom predstavenstva. 

V rokoch 2010 – 2012 bol generálnym manažérom zodpovedným za organizačné a finančné riadenie spoločnosti Hypo Alpe-Adria-Bank v Bosne a Hercegovine, následne pôsobil ako člen reštrukturalizačného tímu Hypo Alpe-Adria-Bank International AG v rakúskom Klagenfurte. Treba povedať že táto banka pod vedením ľudí ako Vlčan úspešne skrachovala a bolo treba ďalšie desiatky miliárd na jej reštrukturalizáciu. O tomto sa už v životopise súdruha Vlčana nepíše. Pritom to bol najväčší krach rakúskej banky od 2.svetovej vojny. Nepíše sa ani prečo túto banku musel opustiť asi na slovo vzatý moskovský odborník.

Skryť Vypnúť reklamu

Samozrejme nenechali ho kamaráti Fica v štichu a preto pôsobil aj na pozícii generálneho manažéra Sberbank Slovensko a tá má samozrejme ruské pozadie. Neskôr sa stal výkonným riaditeľom spoločnosti WP TECH, pôsobiacej na Slovensku od roku 2015 v oblasti odpadového hospodárstva, niečo ako Sulík v OĽO odvoz a likvidácia odpadu. Vraj mafia vždy spravuje smetiská šrotoviská a odpad.

No a po voľbách 2020 ho objavilo Oľano a dalo ho za štátneho tajomníka Jánovi Mičovskému. Mičovský je na slovo vzatý odborník za jeho 20 ročného pôsobenia na Lesoch nebola žiadna korupcia , správa lesov a všetko fungovalo perfektne.

Skryť Vypnúť reklamu

Mičovský veľmi rýchlo zistil, že Vlčan sa do pôdohospodárstva nerozumie a napácha tam viac škody ako osohu a zbavil ho postu štátneho tajomníka už po 3 mesiacoch.

Samozrejme Mičovský preto tento človek HlasoSmeru mimoriadne vadil a bil proti nemu ako inak aj Kollár aj Sulík.

Vlčana  ale okamžite prijal Matovič ako svojho poradcu. V čom Vlčan rok úspešne radil Matovičovi nevedno. Ale keďže sa stal Matovič po tom čo ho Sulík s Kollárom vyšupli z kresla premiéra sa stal ministrom financií tak predpokladajme, že ho Vlčan školil vo finančníctve.

Mičovský  začal spolupracovať s malými farmári tí bohužiaľ ovládajú len 15 percent pôdy na Slovensku a chcel tento stav zmeniť a to samozrejme narazilo na tvrdý odpor agro barónov, ktorí majú 85 percent plochy ako je Macho. Macho je šéf SPPK a hovorca veľkých farmárov na Slovenskú ich reprezentuje Babiš, Lexovci, Jahňátek, Kvietik, Bödör, Rošková Diego Roda a iné zahraničné dánske, holandské a nemecké firmy. Mach pôsobí v 6 Babišových firmách a Macho je s farmárov najbližší spojenec Vlčana.

Vlčan chcel zaviesť aj dotácie pre farmárov čo majú menšiu výmeru ako 10 hektárov vysvetlím Vám to na príklade. Malý farmár pestuje na jednom hektáre jahody alebo má 50 árov skleníkov nárok na dotáciu od Vlčana  nemá, ale veľko farmári maju dotacie na kosenie lúk na Orave a v minulosti mali aj na parkoviská ako grófka Rošková a preto Macho ako šéf SPPK začal byť na poplach, aby sa preboha Babiš a Lexa neprišli o peniaze a neboli  ukrátený na úkor drobných malých farmárov.

Takto sa to predsa nerobí do psej matere treba podporovať veľkých hráčov. Malých treba dokopať na poli mafiánmi ako v minulosti na východe za Vadalu.

Ďalej chcel Mičovský zaviesť tvrdé stropovanie a to len na užívateľov koncových výhod do 100 000 Euro. Toto sa tiež veľkým hráčom nepáčilo oni si vedeli rozdeliť milión na 10 častí po 100 000 tisíc a pekne ho celý vyčerpať a zarátať rôzne divné náklady a tým pádom sa dostať k ešte väčším sumám.

Takže Samuel Vlčan okamžite po nástupe od Matoviča vyčiarkol klauzulu o konečnom užívateľovi výhod predsa stropovanie nebude na úkor Babiša, Roškovej a spol.

Ďalšia vec Mičovský rozbehol pilotný projekt na ťažbu lesov selektívne nie v pásoch aby naše kopce nevyzerali ako očesané. Postáta projektu je v tom že sa v lese ma ťažiť selektívne po jednotlivých stromoch a nie v pásoch , tým sa zachováva podstata lesa nezmenšuje sa jeho plocha nenarúša sa prostredie. Samozrejme náklady na túto ťažbu sú podstatne vyššie ale pre životné prostredie je to neporovnateľne lepšie takto sa to malo robiť na plocha 60 000 hektárov najprv Vlčan chcel celý projekt hodiť do koša ale zrejme po protestoch ochranárov a lesníkov skresal plochu na  jednu šestinu pôvodnej výmery a  to na 10 000 hektárov.

Keď prišiel Mičovský na ministerstvo urobil okamžite forenzný audit, ako jediný z ministrov Matovičovej vlády a okamžite začal kontrolovať čo na ministerstve Smer a SNS napáchali. Vytvoril 5 členné protikorupčné oddelenie z ľudí na ministerstve ale aj vyšetrovateľov. 

Začali kontrolovať PPA a otvorili prvú veľkú kauzu tu bol obvinený Kožuch, Kvietik, Bödör a ďalších zhruba 10 ľudí šlo do väzby dnes je vo väzbe len Kvietik a Bödör. Tu vytunelovali cez PPA projekty za desiatky miliónov.

Chápte že toto Mičovskému nemohlo prejsť a dokonca sa zasadzoval aby sa nerúbalo v národných parkoch ako by k tomu prišli Kollárovi, Sulíkovi a Žigovi kamaráti.

Preto nasledovalo Mičovského odvolanie aby prestali kontroly ktoré by ohrozovali našich ľudí. A nasadili tam Matovičovho moskovského poradcu z MGIMO Samuela Vlčana.

Vlčan okamžite po svojom menovaní za ministra zrušil protikorupčné oddelenie, aby sa zastavili kontroly našich ľudí len pre vašu predstavu občania na PPA je zhruba 1200 podivných neprešetrených preplatení našim ľuďom v objeme možno aj stoviek miliónov.  Toto museli naši ľudia zastaviť 

Tu sa ukazuje ak SMER a Fico sú korupčný slon potom Matovič a Heger sú len protikorupčné komáre ktoré nemajú šancu svojimi sosačikmi prepichnúť kožu korupčného slona Fica. maximálne môžu bzučať ale to je nám občanom málo platné. AJ preto vytvárame stranu občianska spoločnosť veci ktoré robí Vlčan nebudeme nikdy tolerovať ako Matovič a Heger.

Takže Vlčan nedal ľuďom z protikorupčného oddelenia ani vedieť dopredu že i.ch vyhodí ani ho nezaujímalo čo robia. Povedal že s ich prácou nie je spokojný.

Samozrejme nemohol byť s ich pracou spokojný keď ohrozovali jeho kamarátov Babiša, Lexu Macha a im podobných.

Mičovský keď zbadal čo Vlčan vyvádza chcel stiahnuť demisiu. Dôvod na demisiu Mičovského bola tá pani čo mu na ministerstvo nasáčkovalo Oľano. Demisiu mu Heger s Matovičm nepovolili a proti sa postavila aj pani prezidentka. SmeroHlas Kollár a Sulík v ksrytu duše oslavovali.

Matovič to komentoval vtedy slovami že starému somárovi Mičovskemu dal robotu a ten nedokáže byť vďačný. A že ľudia z Mičovskeho protikorupčného oddelenia môžu ísť z Bratislavy do Zvolena ale nešpecifikoval kam.

Igor za toto sa môžeš hanbiť. Vlčan je horší dokonca ako Mikulec. Lebo Mikulec nič nerobí sedí na mieste a hovorí si muchy zjedzte ma, Samuel ale robí cielene a premyslene zle v neprospech slovenských malých farmárov ale v prospech veľkých  aj zahraničných hráčov ako sú Babiš a Lexa. 

Minister Vlčan Samuel, bankár, ktorého znalosťami je spájanie bánk pre finančné skupiny poslal už do Bruselu stratégiu poľnohospodárstva 2023 - 2027. Určite v prospech veľkých hráčov Smerohlasu.

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  475x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu