Súdruh Fico

Dnes sa dozvieme, či spravodlivosť na Slovensku funguje ?

Súdruh Fico
Robertkovia kriminálnici smer Leopoldov (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Súdruha Fica pani Jourová poslala do Bangladéžu kosiť lekvár, na list birmovaného reagovalo 8 poslancov, ktorí rovnako poslali listy do EÚ, kde popisujú ako sa snaží otáčať pravdu vo svoj prospech, no domnievam sa, že ani nemuseli, lebo toho demagóga, klamára a podporovateľa Ruska každý tam pozná,správa sa ako škôlkár ktorému niekto šlohol vedierko a lopatku,

Nuž čo na to ešte napísať ?
Fico kedysi tvrdil, že je diplomat, ale jeho tlačovky sú vlastne o onánii a historkách deda Jahodu.

Dobré ráno Slovensko. - Streda 27. Apríl....
Nalejme si čistého vína.....

Tak Fico sa bojí väzby a robí všetko preto aby sa tam nedostal.

Už ani nejde o to že klame a politicky sa nadúva, na základe minulého postavenia na vysokom mieste v politike.

Konšpiruje aby mohol zahmlievať svoj zločin a zločin poskokov SMERu.

Priame nahrávky prezradili o čo ide, hlavne v poľovníckej búde..

Lenže Fico nejako zabudol na politické konšpirácie a zneužívajú to, že sú poslanci.

Politik si nemôže dovoliť klamať v priamom prenose ako to robil Fico, Blaha a Kaliňák.

A tiež nesmie poburovať svojimi vyhláseniami, aby vznikol na Slovensku chaos.

Polícia a vôbec exekutíva je tu na to aby štát bol miestom pre pokojný život občanov.

Aj prezidentka Zuzana Čaputová odmieta politické útoky ako formu obrany pri trestnom stíhaní.

Reagovala tak na vyjadrenia expremiéra Roberta Fica v súvislosti s jeho trestným stíhaním.

Hlava štátu hovorí o oslabovaní dôvery v spravodlivosť.

Poznamenala, že Slovensko nie je totalita a rozsudky súdov nie sú dané vopred.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Na snímku je žochár dedo Jahoda a vymyšľa si rozprávky o Ficovi

Dedo Jahoda rozpráva vnukovi rozprávky o Ficovi
Dedo Jahoda rozpráva vnukovi rozprávky o Ficovi (zdroj: FB)

Ale v tomto ja nesúhlasím nepadol ešte žiadny právoplatný rozsudok, takže by bolo vhodné aby Čaputka prestala klamať a zavádzať a pomenovala súdnu mafiu pravým menom. Dokonca nevieme odsúdiť Kočnera a Zsuzsovú za objednávku vraždy a to len preto, lebo sudcovia aj prokurátori sa boja Kočnerových nahrávok.

Pozeral na neho ako výr

Pri vysluchu Róberta Fica
Pri vysluchu Róberta Fica (zdroj: FB)

V tom má Čaputová pravdu, že Fico má nadštandardné práva ešte mesiac po voľbách si užíval štátom platenú ochranku a všade má svojich ľudí dokonca jedného vo vláde.

Jeho ľudia sú rozlezení v celom štátnom aparáte. Vlčan ako minister podohospodárstva a rozvoj vidieka aj s Korčokom ministrom zahraničných vecí.

SkryťVypnúť reklamu

Jenčo ako šéf verejnej štátnej správy, Maroš Žilinka ako prokurátor a jeho bývalá štátna tajomníčka sa volá Mária Koliková a je ministerkou spravodlivosti. Poradkyňa Kolikovej je Lucia Žitňanská viac krát prefarbená. Žitňanská je bývala manželka prokurátora Mandalova, toho Mandalova, ktorý dal zrušiť nahrávky z poľovníckej chaty. Toho prokurátora, ktorý obvinil Martina Juhása, že zneužil právomoc verejného činiteľa vraj tým, že dal odpočúvať darebákov z poľovníckej chaty, Bödöra, Gašpara, Kaliňáka a Fica. Toho Mandalova ktorý je Ficov spolužiak. Takže, nech sa pani prezidentka prestane pretvarovať nech nechodí s Pellegrinim do Šaštína na púte a nech konečne začne hovoriť pravdu.

SkryťVypnúť reklamu

Chystá sa odbaviť na Ficovi

Vyšetrovateľ NAKA
Vyšetrovateľ NAKA (zdroj: FB)

Dokonca od nej pre tieto jej vyfabulované klamstvá odišiel aj Marian Leško, to je už čo povedať.

Fico má podľa Čaputovej k dispozícii všetky právne prostriedky, aby sa mohol účinne brániť. V tom má Čaputová pravdu a ešte má za sebou aj vydarený hárem Kollara a Maroša Žilinku s 363. Po obvinení Pčolínskeho tu máme ďalšie obvinenie v háreme tentokrát je to bývalý Smerák Borguľa. Verím, že dôjde aj na Kollára. Ak si niekto myslí že pracovníčky na Úrade prace v Pezinku, len tak previedli 20 miliónov a nevidí za tým sultána, tak je na omyle. Obyčajná referentka na úrade práce si netrúfne protiprávne previesť ani pár stovák a nie niekoľko miliónov. Ale najväčší hárem v EÚ s luxusnými prostitútkami niečo stojí. Dámy sú náročné.

Takže nazad k Ficovi

Lenže Fico je zločinec a šéf kriminálnej zločineckej skupiny SMER a on to dobre vie, a preto stále šíri klamstvá. Klamal, klame, všetci vieme, že klame, aj oni vedia, že klame a napriek tomu stále klame.

Na svojich TB púšťa síru a donedávna pripitý pľuval do plexiskla. V alkoholizme sa vypracoval tak, že vie cestou z Nitry stiahnuť 7 decku whisky pokiaľ príde do Bratislavy.

Fico preklína túto vládu, akoby ona mohla za jeho zločin.

Zločin ako vieme si páchateľ vypracuje sám a niekedy, aj v organizovanej skupine.

Inak medzi nami Fico dobre vie, že keď bude v Leopoldove, tak aj jeho vlastní stúpenci na neho vrhnú ako supy, prestanú sa báť jeho vplyvu a nenávisti.

Preto teraz píše na všetky strany a tiež aj na adresu predsedníčke EK Ursule von der Leyenovej.

Lenže Slovenskí Europoslanci sa už k listu Fica písomne vyjadrili.

Štefanec ako iniciátor listu hovorí, že obvinenie, ktorému čelí expremiér je dôkazom fungovania právneho štátu a funkčnosti inštitúcií, ktoré si majú plniť svoje povinnosti bez ohľadu na politické garnitúry.

"Zásadne odmietame vyjadrenia Roberta Fica o spolitizovanie obvinení. Bol to práve expremiér Fico, ktorý na Slovensku za svojich vlád obmedzoval nezávislosť inštitúcií a vytvoril systém privilegovaných 'svojich ľudí' a ktorými boli mnohé orgány zneužívané proti politickým súperom,"

Uvádza sa v liste, ktorý okrem Štefanca podpísali aj Vladimír Bilčík, Miriam Lexman a Peter Pollák (EPP), Lucia Ďuriš Nicholsonová, Martin Hojsík, Michal Šimečka a Michal Wiezik (liberálna frakcia Obnovme Európu) a Eugen Jurzyca (skupina európskych konzervatívcov a reformistov).

Teda aj politici v zahraničí vyjadrili podporu k stíhaniu Roberta Fica.

Fico a jeho bývalý minister vnútra Robert Kaliňák sú obvinení zo zločinu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny sídliacej na Súmračnej volá sa Smer, no máme tu ešte ďalšiu zločineckú skupinu, ktorá sa volá Hlas...

Ďalej je Fico obvinený z prečinu zneužívania právomoci, verejného činiteľa a opakovaného zločinu ohrozenia obchodného, bankového, poštového, telekomunikačného a daňového tajomstva.

Obvinenie súvisí s kauzou Očistec, v rámci ktorej mala zločinecká skupina v polícii ovplyvňovať vyšetrovanie prípadov.

A tak aj v zahraničí vieme, čo sú to Smeráci za vtáčkov.

A tak aj Generálna prokuratúra žiada parlament NR SR, aby udelila súhlas so vzatím šéfa Smeru Roberta Fica do väzby.

Ladislav Masár, ktorý v tomto prípade zastupuje šéfa GP Maroša Žilinku, jasne konštatuje, že v prípade sú jasne dané dôvody na väzbu a že bez Roberta Fica a Roberta Kaliňáka, by skupina nefungovala.

Toto nie sú žiadne výmysly deda Jahodu ani masturbovanie nad Ficovou osobou. To sú fakty.

Dnes údajne príde autobus z Michaloviec, dôchodci dostanú najesť, napiť a 100 EUR k tomu, aby robili cirkus pred parlamentom NR SR.

Budeme svedkami toho, ako dnes hárem bude brániť Fica spolu fašistami, nacistami a neokomunistami z Hlaso - Smeru.

V Nitre je nachystaný BONUL na oslavu 1.mája.

Na 10. mája sú nachystaní odborári, vieme kto sú to bývali komunisti červenolíci od hlavy až po päty. Za vlád Fica boli zalezení v diere a poberali krásne platy a dnes chcú robiť cirkus na podporu šéfinka. Samozrejme, aj odborári sú riadení agentmi z ruskej ambasády u súdruha Bratčikova a ten má pokyn priamo z matičky Rusy.

SIS zase spí. SIS je zločinecká organizácia stačí povedať mená Pčolinský, Beňa , Koščovci. Táto organizácia je hniezdo mafie dotované zo štátu sumou ročne 60 miliónov a nikto nevie koľko darebákov v nej robí a čo vlastne robia, lebo zločinec si robí čo chce, lieta si do Dubaja na Maltu na Cyprus do Londýna a SIS mlčí.

Bolo obrovskou chybou OĽaNO dať SIS sultánovi. Nemôžete bojovať proti korupcii a zároveň tajnú službu dať mafiánovi, vekslákovi Kollárovi. A ešte sa chváliť, že ste im rozviazali ruky.

Nuž áno rozviazali ste ruky mafii miesto toho, aby ste ju potrestali.

Už by bolo načase, aby táto zločinecká banda skončila tam, kde má v base. Keď si človek predstaví že Fico, Bödör, Gašpar, Kováčik, Kičura, Žilinka. Brheľ, Jankovská, Suchoba, Výboh, Široky a ďalší darebáci tu pobehujú po Slobode a dva roky si užívajú svoje nakradnuté peniaze a obyčajní ľudia čelia zdražovaniu.

Haščák si tu, už sprivatizuje celé zdravotníctvo potom je človeku z takého boja proti korupcii na grcanie.

Nuž potom OĽaNO preberte sa, je na čase začať konať páni.

Ostatne uvidíme ako to dnes dopadne v parlamente. Potom pani z OĽaNO budú krčiť ramenami a povedia zas, že oni za nić nemôžu a budú sa rozplývať, ako nám tu funguje spravodlivosť.

Sľúbili, že zdania Eštebákom dôchodky a Ústavný súd aj to zdanenie zrušil. Potom moja mama, čo bola riaditeľkou školy 20 rokov a odrobila minimálne 40 rokov lebo robila aj na dôchodku má dôchodok 460 EUR, ale bývalý policajt, čo si chudák uhnal alkoholizmus a bol aj na liečení ma 700 riadny dôchodok a 700 výsluhový a nie je sám. Udavači sa majú 3 krát lepšie, ako obete. Gratulujeme k úspechu pani z OĽaNO.

Ústavný súd je darebácka organizácia, ktorá zrušila štátom nariadenú nahrávku gorila, ochránila Eštébakov. Aj s tým treba urobiť poriadok. Kreténi dosadení Mečiarom a Ficom, čo sa hrajú na vážené osoby a požívajú si imunitu. Imunita je pre čestných a morálných ľudí, nie pre zločincov, ktorí sú politikmi SMEROHLASU.

A ešte čerešnička na torte.

A je mimoriadne trápne, keď náklady na jedného väzňa v base sú 1100 EUR mesačne a priemerný dôchodok je okolo 400 EUR mesačne. Smutné no reálne.

SkryťVypnúť reklamu

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  38
  •  | 
  • Páči sa:  1 093x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

710 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu