Žiadame prezidentku, vládu a parlament o okamžité vyhostenie agentov GRU a FSB na veľvyslanectve v Bratislave !!!

Ruské tajné služby za pomoci Smero-Hlasu a Kotlebo-Republiky ohrozujú základy Slovenskej republiky.

Žiadame prezidentku, vládu a parlament o okamžité vyhostenie agentov GRU a FSB na veľvyslanectve v Bratislave !!!
Fico s veľvyslancom Ruska na Bratislavskej ambasade v stredu 16.marca o 23 hodine večer (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Žiadame okamžite vyhostiť agentov Ruskej ambasády slovenskú vládu, prezidentku a parlament.

Žiadame okamžité vyhostenie a tento zároveň zaslaný do zahraničia.

Vážená česká , slovinská a poľská vláda a EÚ a média v Európe.

Chcem Vás oboznámiť že na Slovensku v Bratislave máme 75 zamestnancov na ruskej ambasáde . Z toho je 23 až 27 agentov FSB a GRU s diplomatickým krytím. Títo ľudia robia na Slovensku záškodnícku činnosť v oblasti korony, národnostnej neznášanlivosti, pro ruskej propagandy a predstavuje obrovské bezpečnostné riziko. Okrem toho sme mali 3 honorárne konzuláty v Žiline, Banskej Bystrici a v Košiciach, čo je s týmito konzulátmi nevedno, ale ľudia z nich sú pravdepodobne stále na Slovensku čiže možno ďalších minimálne 30 toxických ľudí.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Bohužiaľ Slovenská vláda nekoná a keď aj tak, len vynútené kroky a tým kryje týchto agentov.

Slovensko sa tak po boku Maďarska a Srbska stáva hanbou Európy v parlamente máme dve fašistické strany ĽSNS a Republika a dve neokomunistické strany SMER a HLAS.

Samozrejme s podporou agentov ruskej ambasády organizujú slovenskí neokomunisti a neofašisti za pomoci bývalého premiéra Roberta Fica zhromaždenia proti NATO a EÚ, proti opatreniam šírenia covidu. Potom organizujú zhromaždenia za podporu Ruska a proti Ukrajine.

Na internete majú títo ľudia približne 30 silných web stránok, kde štvú proti EÚ a NATO a vychvaľujú Rusko a Putina. Za zmienku stoji rádio a web Slobodný vysielač.

SkryťVypnúť reklamu

Ruský veľvyslanec v Bratislava Bratčikov a Ľuboš Bláha SMER
Ruský veľvyslanec v Bratislava Bratčikov a Ľuboš Bláha SMER (zdroj: FB)

Častými návštevníkmi Ruskej ambasády v Bratislave naposledy sú v stredu 16.marca o 23 hodine bývalý premiér Slovenska Robert Fico + 2 poslanci. A často sem chodia aj členovia neonacistických strán Slovenska ĽSNS a Republika. Nie sú nahodné ani pro ruské a proti europské vystupenia neonacistu poslanca EÚ Milana Uhríka.

Nacista Suja z Republiky  a Bratčikov šéf Ruskej ambasady v Bratislave.
Nacista Suja z Republiky a Bratčikov šéf Ruskej ambasady v Bratislave. (zdroj: FB)

Pred pár týždňami masívne títo ľudia protestovali pred parlamentom proti vstupu Slovenska do NATO. Každú aj najmenšiu vojenskú pomoc musí schváliť parlament plný neonacistov a neokomunistov.

Bohužiaľ Slovenská vláda o tom, už vie takmer dva roky a nekoná a nevyhostila agentov z Ruskej ambasády. Osobne pán minister zahraničných veci Ivan Korčok, už rok sľuboval nápravu v predchádzajúcej Ficovej vláde bol veľvyslancom v USA, štatným tajomníkom a veľvyslancom v Nemecku.

SkryťVypnúť reklamu

Veľmi vlažný postoj voči Ruskej ambasáde má aj súčasný premiér Slovenska Eduard Heger a prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čapútová.

Za zmienku stojí aj to fakt, že generálny prokurátor Slovenska Maroš Žilinka bol dva krát v Rusku podpísal dohodu o spolupráci v oblasti boja proti korupcii a práva s generálnym prokurátorom Ruska Krasnovom.

Maroš Žilinka mal počas návštevy ermitráži v Petrohrade mal dlhý rozhovor Nikolajom Patruševom šéfom bezpečnostnej rady Ruska, bývalým šéfom FSB a priateľom Putina.

Zmluvu s Krasnovom Maroš Žilinka odmieta zrušiť a skutočne Slovenska justícia je verným zrkadlom ruskej a používa rovnaké metódy. A tak v posledných mesiacoch boli po prepúšťaní z väzby mafiáni a oligarchovia a začínajú stíhať naopak vyšetrovateľov a prokurátorov, ktorí ich stíhali.

SkryťVypnúť reklamu

Maroš Žilinka generálny prokurátor SR napísal 30 bodov proti zmluve Slovenska z NATO a neodporučil ju schváliť. Tato dvojhodinová správa bola dokonca prečítaná poslancom v Slovenskom parlamente.

Vo vláde dokonca máme absolventa MGIMO z poslednej várky komunistov a súčasného ministra poľnohospodárstva Samuela Vlčana. Ministrom je napriek tomu, že je to bankár za zmienku stojí jeho pôsobenie a finančné riadenie spoločnosti Hypo Alpe-Adria-Bank v Bosne a Hercegovine, to je presne banka, ktorá bola na pokraji krachu a boli do nej naliate dodatočné miliardy.

Samuel Vlčan je chránenec a osobný priateľ súčasného premiéra Eduarda Hegera.

Dalo by sa hovoriť, aj ostatných členoch vlády, ale to už asi do tohto listu nepatri.

V každom prípade, keď dnes cez Slovensko prúdi humanitárna aj vojenská pomoc na Ukrajinu sú títo agenti Ruska veľkou bezpečnostnou hrozbou a podkopávajú základy demokracie na Slovensku, aj medzinárodné smerovanie Slovenska.

Bohužiaľ Slovenská vláda koná, len veľmi málo a jej kroky sú akoby vynútené medzinárodnou situáciou.

OZ Ľudia dobrej mysle

Toľko k listu a dodávame

Pokiaľ nebude odvolaný Maoš Žilinka z funkcie GP a pokiaľ nebudú odvolaní agenti GRU a FSB vyhostení z Ruskej ambasády spravodlivosť na Slovensku nebude. OĽaNO a jeho šéf rezignovali na sľuby dané voličom, ktoré mu pomohli vyhrať voľby...

Paragraf 363 sa meniť nebude, takže agent Žilinka ho bude používať, kedy sa mu bude chcieť na oslobodenie zločincov a kamarátov, oligarchov a kriminálnikov Fica, Kollára či Pellegriniho (pretože mafia SME Rodina pohrozila odchodom od koalície...)

Keby bol schopný premiér či expremiér tak by sa takto vydierať nedalo, a poslalo by mafiána Kollára do čerta, nech si ide... nie je to tak dávno, čo slabučký premiér Heger niekoľko krát vyhlásil, že nikdy nevymení otázku práva a spravodlivosti za bezcenné koaličné vládnutie... Ale presne toto sa to stalo, OĽaNO a Matovič aj Heger v tom zásadnom bode ťažko ustúpilo.

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  41
  •  | 
  • Páči sa:  1 143x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu