Som závislý a nehanbím sa za to !

Dlho som rozmýšľal či napíšem tento blogový príspevok alebo nie. Bude totiž o mne ako človeku, ktorý je závislý a nebojí sa to priznať. To by bolo ešte OK ale problém je v tom, že túto závislosť neodsudzujem ale dokonca ju plne podporujem a užívam si ju.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (31)

Prakticky celý svoj život som bol "clean" a len nedávno som sa zaradil do okruhu závislých. Dalo by sa povedať, že ide o typický príbeh kedy z ľahších substancií jedinec prejde k niečomu tvrdšiemu a už sa toho nedokáže zbaviť. Aj v mojom prípade zohralo svoje okolie. Robili to ostatní a mne sa to zadlo cool tak som to urobil aj ja. Najprv to bolo len tak zo zvedavosti a samozrejme som nechcel byť ten, čo kazí partiu. Človek si to ani nevšimne a razom sa všetko okolo neho zmení. Koníčky a veci, ktoré mu predtým robili radosť nahradzuje slastný pocit absolútnej extázy, ktorý ho napĺňa 1000x viac ako čokoľvek iné. Zvedavosť sa časom mení na jednu dávku mesačne, potom týždenne, denne, ..... Nejde o lacnú záležitosť a finančne podporavať moju "záľubu" je dosť drahý špás. Momentálne to riešim tak, že sa menej chodím zabávať von a príjem potravy som obmedzil na nevyhnutné minimum, pretože moje denné dávky sú natoľko silné, že štandardne závislému človeku by museli stačiť aj na týždeň. Neviem ako dlho to budem takto zvládať ale nemôžem si pomôcť. Momentálne som vo fáze najtvrdšej závislosti kedy všetky rady svojich blízkych odmietam a lekárske upozornenia sú mi na smiech. Navyše jeden z mojich dílerov nedávno znížil na istý čas cenu za jednu dávku o 30% a to sa veľmi ťažko hovorí nie. Držte mi palce aby som to zvládol keďže jediným mojim svetlým momentom počas dňa je keď môžem ten fialový obal rozbaliť a vychutnať si tu najlepšiu čokoládu na svete!

Áno, som závislý na fialovej kravičke s karamelom :)

Martin Zlúky

Martin Zlúky

Bloger 
  • Počet článkov:  19
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Ak by ste náhodou chceli vedieť ako vyzerá skutočný flegmatik tak vám dám na mňa kontakt. Zoznam autorových rubrík:  FilmySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu