Svadobný zoznam

Už dávnejšie som tu zverejnila jednu štatistiku. V súvislosti s ňou sa mi stala teraz milá príhoda. Jedna známa,ktorá si to prečítala si na mňa spomenula a poslala mi krásny list. Keďže sa jedná o súkromie ľudí,ktorí ma nepoznajú,ani ja ich, nedovolím si ten list zverejniť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (76)

Ale opíšem vám ho tak,ako keby ste ho videli.

Známa bola pozvaná na svadbu svojich známych. Najskôr prišla pozvánka, teda oznamko. Potom prišli oni. Osobne. A nakoniec prišiel poštou svadobný zoznam. Budúci manželia si vypísali zoznam vecí,ktoré by si priali dostať. A pozvaní hostia sa k nemu pripisovali. Boli len známi,tak boli kdesi na konci zoznamu. Veľa položiek už bolo obsadených. To však nie je podstatné.

Na konci tohto zoznamu bolo rukou napísané. Spomeňte si, ako sme spolu v lete grilovali. A spomeňte si,že každý z Vás mal svoj tanier a pohár. Pohárov a tanierov máme dosť. Tie nám nekupujte! Novomanželia!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A pod tým bolo dopísané tiež rukou: Spomínam si na to veľmi presne, sedel som na zemi a jedol som plastovou lyžicou. Kúpim vám teda kempingovú stoličku a príbor. A aby ste nepovedali,že som suchár,kúpim tie stoličky dve! Fero K.

Zuzana Dubcová *zuz*

Zuzana Dubcová *zuz*

Bloger 
  • Počet článkov:  243
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Kým si nájdeš miesto pod slnkom,začne sa stmievať! Zoznam autorových rubrík:  Z denníka jednej rodinyÚvahyOne storySpomienkyAj to sa stávaMňam a hamSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu