Bridžit je späť

Tak som tu opäť. S novými zážitkami a poznaniami. Impulz, že som sa s Vami dnes rozhodla podeliť o ďalšom prežitom, som dostala od jedného dobrého známeho, s ktorým som dnes po dlhšom čase opäť komunikovala.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

V poslednom príspevku som spomínala človeka, ktorého som v máji stretla. Napísala som Vám, že ak čakáte happyend, zatiaľ sa nekoná. To bolo vtedy a je to tak aj dnes. Nič podstatné sa odvtedy v našom vzťahu nezmenilo. Až na detail, o ktorom sa dozviete o chvíľu. Stále si rozumieme, stále máme témy, o ktorých dokážeme hodiny debatovať, zasmiať sa spolu....  

Zrazu sa však ocitáte v situácii, ktorá Vás nedobrovoľne a možno nevedome prinúti robiť a hovoriť veci, ktoré by ste za normálnych okolností nerobili a nevyslovili. Ak je na oboch stranách všetko ok a máte úprimný vzťah, je to v poriadku. Ale ak nie, slová a činy Vám zaručia jasný začiatok konca. Konca vzťahu, ktorý by sa možno rozvíjal tou správnou cestou, ale Vy to pokazíte. Ani neviete prečo a ako, ale nemôžete si pomôcť... Kde nie je láska, nie je ani vôľa.  

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

O to ťažšie je to vo chvíli, keď sa daný problém už netýka len Vás dvoch, ale aj tretej bytosti. Malého stvorenia, ktoré ani len netuší, čo sa tam vonku deje. Zatiaľ čo si „ono“ spokojne čerpá lásku od mami, v cudzom svete sa rozhoduje aj o jeho osude. Jediné čo viem je, že akokoľvek to s nami dvomi dopadne, malý (síce neplánovaný, ale určite vytúžený) zázrak, milujem už teraz a nič to nezmení.  

Držte mi/nám palce. Drobčeka privítame po zime :-)  

Krásny večer všetkým!

Vladimíra Belošicová

Vladimíra Belošicová

Bloger 
  • Počet článkov:  22
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som aká som, možno niekedy zbytočne veci komplikujem, vlastne sa stále hľadám a spoznávam...som typický blíženec, sú nás vo mne tisíce a poviem Vám, že je to teda ťažká práca vyhovieť každej z nich :-) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

278 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
SkryťZatvoriť reklamu