Forstinger - nula bodov alebo rakúske naj naj

Na svojej stránke tvrdia, že sú najobľúbenejšíou spoločnosťou s autopríslušenstvom na Rakúskom trhu. Expandovali na Slovesnko a tu vznikla aj výnimka - zabudnutá predajňa v Martine.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

Pri kúpe auta som sa rozhodol, že jednoduhšie opravy a výmeny oleja budem robiť doma. K opravám však treba aj náradie i nejaký materiál. Keďže sa mi nechcelo lietať po celom meste, rozhodol som sa zájsť do novootvorenej predajne Forstinger v Martine.

Parkovisko zývalo prázdnotou, obsluha veselo debatovala za pultom. Veľká plocha, mnoho tovaru, mali skoro všetko čo som potreboval - len tie ceny, nevyzeralo to ako na veľkopredajňu... Vraj veľké predajne budú mať lacnejšie - ako Tesco:) Predajňa o veľkej rozlohe bola nestrážená a mohol som si vziať čo som chcel, žiadna kontrola. Jedna baba začala ladiť rádio a druhá desiatovala. Motal som sa tam asi desať minút, potom som odišiel.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Veci na auto mi s radosťou dohodili v malom obchodíku s autodielmi, na druhý deň bolo všetko pripravené.Pri výmene oleja som zistil, že filter sa naozaj ťažko odkrúca. Existuje naň špeciálny sťahovák. Taký starý bol doma na Škodu 120, čiže nepoužiteľný. Nepomáhal ani opasok. Nakoniec som v sobotu zavolal do Forstingeru, že majú otvorené furt... Mechanik tam je iba cez pracovné dni. Keď som obsluhujúcemu povedal, že olej som vypustil a filter mi nejde odmontovať zasmial sa že mám prísť s tým v pondelok. Asi chcel aby som auto tlačil alebo čo... Filter mal na sebe dva úchyty, založil som do nich imbusáky a odkrútil to ako vrtuľu, považoval som to za víťazstvo logiky a išiel s chalanmi na pivo.

SkryťVypnúť reklamu

Nedávno som sa tam znovu zastavil - že pozriem zimné ceny pneumatík a autobatériu. Medzi regálmi ma opäť nikto nevidel ani nepočul. A to sme boli dvaja zákazníci na predajni.Nuž... odvtedy nakupujem inde a nerozumiem ako môže táto predajňa profitovať a kto vyberal "odborný" personál predajne.

Matej Bórik

Matej Bórik

Bloger 
  • Počet článkov:  150
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Žijem v Martine a pracujem ako konzultant pre komunikačné stratégie a marketing v združení METRO, ktoré som založil v roku 2013. Našou misiou je poskytovať pomoc neziskovým organizáciám, iniciatívam a podnikateľom pri realizácii projektov. Zoznam autorových rubrík:  technikamarketingkomentáresci-fi ?svetprávovedavšeobecnesúkromnézakázané

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu