Sulík, Sulík…

Takto habkali pred voľbami niektorí pravicoví radikáli, že preto je ho treba voliť, lebo on je ten pravý liberdemokrat.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Napriek tomu, že už raz svoju pravicovú vládu utopil kvôli svojej ješitnosti a chorobnej principiálnosti. Nakoniec Euroval aj tak prešiel a jediným vážnym dôsledkom jeho konania bol nástup socana Fica v plnej paráde na ďalšie tri volebné obdobia. Tak, tomu sa hovorí excelentný výkon pravicového politika.

Zabudnime na jeho prvé “faux pax”, keď počas stretnutia s diplomatmi sveta v košeli s krátkymi rukávmi ako predseda Parlmentu SR vyvalil na stôl mobil aj s peňaženkou. Jeden by si myslel, že je to len gadžo z dediny a nie vyštudovaný emigrant z Mníchova.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zabudnime tiež na to, že chodil v tej istej funkcii ako mopslík povinne raňajkovať ku Kočnerovi a prosil ho o radu, koho je treba vymenovať za Generálneho prokurátora, až sa ich spoločný Trnka nakoniec pregrcal a dotrnkoval.

Dnes sa dozvedáme, že robí rovnakú politiku ako Matovič. Klárku, Rebeku a Pavlínku nahradila Sulíkova dcérenka Alexandra, zmluvná poradkyňa pre “energetiku” na Ministerstve hospodárstva SR. Človek žasne, ako sú si títo dvaja podobní. Obaja predali svoje firmy za 20 miliónov a zisťujeme, že sú aj tak napriek svojim vysokým funkciám vlastne nemajetní chudáci. Jeden všetko prepísal na manželku, druhý si kupuje ranč v Austrálii na sekeru. Sú to rovnakí populistickí trapáci a aj preto sa zrejme tak nenávidia.

Skryť Vypnúť reklamu

Médiá priniesli informáciu, že so Sulíkom vycestovala do Dubaja aj jeho dcéra variť halušky. Nestačil jeden trapas, že slovenský pavilón sa otváral opozdene o dva týždne, na to príjde druhý trapas, že tam servírujeme hosťom v Slovenskej reštaurácii kozmopolitnú kuchyňu, taliansku vodu a chilské, či francúzske vína a do tretice to tam letí za štátne zachraňovať minister, ktorý za to všetko nesie zodpovednosť. A totálny trapas je, že on osobne ako minister tam klohní halušky, rovnako, ako tortelini vo svojom byte s Matovičom po voľbách.

Mám úplne v paži, čo Sulík ešte nastvára. Je to rovnaký populistický sedlák, ako aj Matovič. Vadia mi však ich štátnické maniere za naše peniaze. Jeden z titulu ministra financií trieli do Prešova sľubovať 400 tisíc € akejsi dievčine, druhý ako minister hospodárstva za štátne letí do Dubaja aj so svojou dcérkou variť halušky, lebo podľa neho “inokedy na ňu nemá čas, tak spojil príjemné s užitočným”. Zrejme to tak má napísané aj mladá v zmluve s Ministerstvom hospodárstva SR.

Skryť Vypnúť reklamu

Tak toto je už naozaj vrchol a arogancia moci. Papalášizmus, ako vyšitý. Vôbec ma nezaujíma, že sa za to bude ospravedlňovať, až keď to médiá odhalili. Mal by okamžite letieť z funkcie. Bez ohľadu na to, že to potom doplatí.

Robí presne to, ako “bárišne” za Fica, ktoré si vyleteli špeciálom do Petrohradu na nákupy. Vraj tam boli z poverenia parlamentu “rokovať”. Nikto nikdy nevedel že s kým.

Jedná sa o princíp. A tým je kompetentnosť. Buď ju dotyčný má, alebo nemá. Vidíme však, že celá táto vláda sa už zkompromitovala. Matovič, Sulík, Kollár, aj Remišová.

Žiaľ nastal politický pat na Slovensku. Už ani teoreticky nebude koho voliť, aby sa s týmito exotmi nemusel podieľať na skladaní novej vlády duševného a morálneho kompromisu…

Skryť Vypnúť reklamu

PS.

Čo myslíte, prečo hekli pasy “delegácie” do Dubaja? No aby vyšiel na povrch ten úbohý papalášizmus Sulíka, proti ktorému stále tak vehementne verbálne bojuje.

Ladislav Boršoš

Ladislav Boršoš

Bloger 
  • Počet článkov:  138
  •  | 
  • Páči sa:  129x

Som občasný diskutér, designer, manžel a otecA taktiež syn, brat, švagor, strýko a zať. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Skryť Zatvoriť reklamu