Hľadám si milenca, preferujem ženatého. Zn: Masochistka.

Sedeli sme dnes so Silviou. Je nešťastná a deprimovaná, pretože jej Drahý najdrahší sa akosi nevie rozhýbať. Viete, Drahý najdrahší je tak trocha ženatý a (ako inak) tak veľmi nerozhodný. Silvia už na neho štyri roky čaká, robí mu morálnu podporu, chápe jeho depresívne stavy, keď mu manželka nerozumie, keď mu unavenému a vystresovanému z práce a "z toho všetkého" poriadne nestojí, keď na všetky prikázané aj povolené sviatky trávi čas s rodinou, zatiaľ čo ona si môže doma pripiť maximálne tak so svojím odrazom v zrkadle. Čaká na neho, pretože je presvedčená, že ju Drahý najdrahší miluje a chápe ho, pretože ten nešťastník to proste nemá jednoduché.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (240)

Nemá zmysel jej čokoľvek vravieť, keď je v tomto stave. To akoby som došla medzi členov sekty a vysvetľovala im, že ten ich guru je obstarožný pán s veľkým bruškom a malým mozgom. Nemám nič proti tomu, ak niektorá práši ženatého muža (kým to nie je ten môj :)). Ale tak nejako mám pocit, že väčšine žien by nezaškodil intenzívny kurz logiky.

Neverili by ste, ale ženy naozaj veria vetám typu:
Ja už so svojou ženou tri roky nespávam, žijeme v podstate oddelene.
Milujem Ťa, ale teraz som teraz taký zmätený a musím sa s tým vysporiadať.
Vieš, ty si taká úžasná, chcel by som byť len s Tebou. Ona má ale teraz veľmi ťažké obdobie a toto by ju zlomilo.
Len čo deti trocha vyrastú ...
Ty si jediná, kto mi rozumie.
Ach, ak by som tak dostala 1.000,- SK za každý raz, keď sme ja, alebo niektorá z mojich priateliek, počuli vetu zo zoznamu uvedených hitoviek a im podobných evergreenov, išla by som si kúpiť takú haciendu, že by pri nej Elektra vyzerala ako amatérsky postavené típí.

Dajme tomu, že na svojho Drahého najdrahšieho, či už je ženatý, alebo slobodný, celé mesiace a roky čakáte, tolerujete mu jeho nálady, jeho mentálne stavy, jeho občasnú schopnosť vás zdeprimovať a občasnú neschopnosť vás pretiahnuť. On má zatiaľ iné priority. Svoju prácu, svoju rodinu, svoje deti, svojich priateľov. Možno je aj nerozhodný a zmätený. Možno vám s láskou tvrdí, že potrebuje viac času a vy mu veríte, pretože tak veľmi veriť chcete. Ale raz zodvihnete oči a na druhej strane nie je nikto, kto by vám pohľad opätoval a vy sa budete cítiť oklamaná, podvedená, proste chudera ako Silvia, Zuzana, Evka a celé davy žien, ktoré ani nepoznám.

Prípad Zuzana:
Manželka jej Drahého najdrahšieho, s ktorou už samozrejme tri roky nespal, je s ním tehotná, čo vyžaduje všetku jeho pozornosť a energiu. Zuzana to predsa pochopí, pretože je taká úžasná a tolerantná. A na pozadí ospravedlňujúceho hlasu Zuzaninho Drahého odtikávajú jej biologické hodiny.

Prípad Evulienka:
Drahý najdrahší po rokoch Evkinho čakania stretol ženičku, ktorá nebola ani zďaleka taká trpezlivá a pri ktorej on zrazu nebol nerozhodný. Ženičku, kvôli ktorej opustil rodinu, aj deti. Kým Evke venoval dve hodiny v týždni počas pracovnej doby (aby deti netrpeli jeho neprítomnosťou) so ženičkou strávil celý víkend vášnivým milovaním mimo územia Slovenskej Republiky a rodina to proste musela akceptovať.

Prípad Silvia:
Drahý najdrahší bol stále viac unavený, stále viac impotentný a z týdňového intervalu sa stal trojtýždňový. Keď sa s ním snažila skontaktovať v plynutí dlhých dní, bol nevrlý, pretože mal málo času, veľa povinností a predsa sa kedysi dohodli, že mu nebude volať do práce. Bolo jej jasné, že niečo nie je v poriadku, ale dosť dlho jej trvalo, než si priznla, že ju podvádza s inou. Čo je dosť funny, ak ste v pozícii milenky.

Určite poznáte aj ďalšie prípady, nemá zmysel to tu rozpisovať. Zdá sa, že Silvii, Eve, ani Zuzane to nepomôže, rovnako, ako to nepomôže všetkým ďalším oddane čakajúcim milenkám. Silvia stratila roky života a väčšinu sebaúcty, pretože milenka je vždy n-tá v poradí, vždy ťahá za kratší koniec, prichádza o všetko, čo do vzťahu so ženáčom investuje. A ja som stratila niekoľko hodín počúvaním ženy, ktorá odmieta uznať realitu, pretože by si musela priznať, že ostatné štyri roky boli len stratený čas.

Sandra Dernerová

Sandra Dernerová

Bloger 
  • Počet článkov:  45
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Žena, slovenský štandard. Život si riadi sama a na riešenie problémov využíva mágiu, drzosť a tvrdohlavosť. Zoznam autorových rubrík:  SexíčekVzťahyŤažké ezoteričnoSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

1 článok
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Skryť Zatvoriť reklamu