Prečo môjmu známemu žiadna nefajčí

Každý máme svoje erotické fantázie. Ako sa vraví: Někdo vdolky, jiný holky. Ešte som ale nestretla muža, ktorého by nepotešila dobrá fajka (na čase a mieste nezáleží). Samozrejme, nie každá partnerka je taká ochotná a milá, aby vás ráno namiesto budíka prebrala jej šikovnosť . Chcete vedieť, čo vás prenesie z klubu nespokojných do klubu "da-laky-sanavabič"?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (89)

Upozornenie na úvod. Ak ste v partnerstve so ženou, ktorú milujete, ale ktorá má vďaka silným predsudkom, silnému kresťanskému pozadiu, nepríjemnému zážitku z čias jej sexuálnych začiatkov, prípadne z akéhokoľvek dôvodu vytvorený neprekonateľný blok, radšej sa s tým zmierte. Cez zaťaté zuby si to sotva vychutnáte :).

Našťastie ostáva stále veľké percento žien, ktoré nie sú v podstate za, ani v podstate proti, ale pre ktoré je to celé také ... no .... veď vieš. A s tými sa s troškou správneho prístupu dajú robiť úplné zázraky :). Skôr než sa ale dostaneme k prístupu, pobavme sa o hygiene. Nevravím, že ak sa osprchujete, začnú sa na vás vrhať slintajúce mlstné prsaté blondíny. Vravím ale, že bez príjemnej vône tela sa vaše šance znižujú tak radikálne, že rovno zabudnite (ak samozrejme neoslovíte nejakú tú "za dvěste").

Dobrá sprcha na úvod teda zvýši vaše šance. Ak máte pocit, že na spríjemnenie vašej vône obyčajná sprcha nestačí, počkajte si na ďalší článok. A zabudnite na silné kolínske. Existujú možnosti, ktoré nezadusia všetko okolo vás a prinesú lepšie výsledky. Pri sexe chce človek cítiť prirodzenú vôňu patnera, nie niekoľkoročné výsledky chemických pokusov kozmetickch firiem. Nehovoriac o tom, že vkus ženy nemusíte odhadnúť, veď ak ja ucítim Old Spice, hľadám únikový modul, zatiaľ čo jedna moja známa sa prestáva kontrolovať a cudzím chlapom oňucháva hrude.

Ste teda čistý a ľudia okolo vás nevstávajú, ak sa obráti vietor, takže mám pre vás ďalšiu radu. Ak niečo chceš, povedz to rovno. Poznáte svoje partnerky a predpokladajme, že ich máte radi, spôsob, aký zvolíte, záleží na vašom vzťahu. Možno ukázať sa jej nahý s ružovou mašličkou okolo penisu a vetou "Aha, drahá, aké lízatko pre teba mám", nebude to pravé. Predsa len, ak sa partnerka nemôže ubrániť záchvatom smiechu, sex akosi pre muža stráca svoje čaro. Ak partnerka mraští nosom a nejako sa jej do toho nechce, odporúčam oholiť. Najlepšie spoločne.

Ak vašej partnerke stále nedochádza, vyskúšajte barter (výmenný obchod). Určite existuje v sexe niečo, čo ju naozaj poteší a zvýši vám to pozíciu pri vyjednávaní. Systém "ja tebe-ty mne" fungoval aj prvotnopospolnej spoločnosti a ako sa vraví, ruka ruku myje. (Týmto chcem pozdraviť KatKe, od ktorej som výraz "ja tebe-ty mne" čítala po prvý raz :) v jednej z diskusií.)

A na záver. Ak ste jedným z tých šťastlivcov, ktorým sa podarilo uloviť ženu otvorenú, ochotnú, ústretovú, proste Vám pravidelne fajčiacu, uvedomte si, aký poklad doma máte. Patríte medzi tých šťastných 10% mužov, ktorí by naozaj mali byť svojim ženám nie len verní, ale aj veľmi, veľmi VĎAČNÍ.

Sandra Dernerová

Sandra Dernerová

Bloger 
  • Počet článkov:  45
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Žena, slovenský štandard. Život si riadi sama a na riešenie problémov využíva mágiu, drzosť a tvrdohlavosť. Zoznam autorových rubrík:  SexíčekVzťahyŤažké ezoteričnoSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu