Album pôvodne vyšiel na značke ECM (DIVYD) v roku 1974, firma neuvádza, kedy ho vydala nanovo v podobe CD nosiča. Sú na ňom iba dve kompozície, obidve z pera Juliana Priestera: Prologue Love, Love (19:25 m) a Images Eternal Worlds Epilogue (18:24 m). Album náznakovo pripomína niektoré práce klaviristu Herbieho Hancocka z toho istého časového obdobia: Sextant (1973) či Mwandishi (1971). Napokon, na oboch Julian Priester účinkoval ako trombonista a dokonca, dlhočiznú krásnu skladbu Wandering Spirit Song z albumu Mwandishi (21:30 m) skomponoval práve Julian Priester. Album Love, Love nahrávali v San Franciscu 28. júna a 13. septembra 1973, čo citeľne korešponduje s kozmickým hudobným džezovým dianím u Herbieho Hancocka.
Na vzniku pozoruhodného kozmického džezového projektu Love, Love (Láska, láska) sa podieľali niektorí neznámi hudobníci, ale aj viacerí poprední špičkoví tvorcovia: Julian Priester (basový, tenorový a altový trombón, baritónový horn, flauta, kravské zvončeky a malé perkusie, ako aj niektoré druhy syntetizérov), Pat Gleeson (rôzne syntetizéry a Moog III), Hadley Caliman (flauta, sopránový a tenorový saxofón, basový klarinet), Bayete Umbra Zindiko (klavír Fender Rhodes, akustický klavír a klavinet D-6), Nyimbo Henry Franklin (basa Fender a akustická basa), Ndugu Leon Chancler (bicie, s ktorými sa v tom období preslávil spoluprácou v „rockovom" období Milesa Davisa), Mguanda David Johnson (flauta, sopránový saxofón), Kamau Eric Gravatt (bicie, kongá), Ron McClure (basa Fender, významný spoluhráč saxofónového inovátora Charlesa Lloyda a klavírneho mága Keitha Jarretha z konca šesťdesiatych rokov), Bil Connors (elektrická gitara, jedna z najvýznamnejších a najoriginálnejších gitarových postáv súčasného svetového džezu).
Výbojné trombónové sóla sú len šľahačkou na kozmickej džezovej torte albumu Láska, láska, ktorý síce vznikal pred bezmála štyridsiatimi rokmi, no pretrvá ich prinajmenšom dvakrát toľko.
(...pokračovanie...)