Vitajte v Zombielande - "Dóbro pažálovať v Zombílend"

Alebo možno po slovensky "Umrlčovo". Nový Svätolesný film (hollywoodsky) - Zombieland. Film, ktorý mal v Rusku premiéru 8.októbra tohto roku, nie je samozrejme intelektuálnym veľdielom, ale pre tých z nás, čo cez týždeň poctivo makáme, môže byť príjemným oddychom.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (11)

Sám som ho videl doslova dve hoďky dozadu. Dnes je piatok večer, od mája som nemal žiadnu dovolenku, frajerka mala práve dnes robotu až do desiatej večer, tak som si vyšiel do kina v nákupnom centre Átrium na stanici metra Kúrskaja. Včera bol deň mnohých premiér, okrem Zombielandu mali v Moskve premiéru ďalšie 3-4 filmy (ktoré sa u nás objavia o pár týždňov).

Zombieland je oddychová komédia pre tých, ktorí majú toho na daný praconý deň veľa, ktorých nasral debilný kolega, vyprovokovala trtnutá kolegyňa, ktorí chcú po úmornom dni oddrbať šéfovi hlavu, alebo dakam riadne do.... ďaleko poslať šéfku :) Nečakajte žiadne intelektuálne, či premyslené dielo. Len si v kľude vychutnajte krv, zombíkov, zlomeniny, trieštiny, plytký humor a akciu. Na tento film ma pritiahla prítomnosť dvoch hercov. Woody Harrleson (People vs. Larry Flynt, No country for old men, ...) a Bill Murray (to sa snáď ani nepatrí písať, kde tento Pán Herec účinkoval).

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Film nemá skoro žiadnu pointu, nesmeruje nikam a pre toho, kto len troška rozmýšla, je záver dokonca smutný. Ale to všetko môžete hodiť smelo za hlavu a prosto si vychutnať akciu a celkom slušný herecký, výkon. Tento film doporučujem všetkým, ktorí majú na daný deň plné zuby práce, alebo práve stiahli ploskaňu borovičky a chcú sa troška zabaviť s kamošmi.

Bill Murray si veľmi pekne urobil srandu sám zo sebä ( :))) ) a nech vás nerozhodí, keď ho po desiatich minútach zabijú ... ako sa v USA objavili zombíci je vybavené vo filme jednou vetou ... záver filmu je dosť depresívny ... všetky nezmysly sú vo filme prehliadnuté krásne nonšalantne ... ale to vôbec nevadí, v kine som sa smial nahlas, odreagoval som sa a videl som dobrých hercov. Film Zombieland, doporučujem všetkým, čo majú toho na dnešok dosť. :)

Dusan Jurena

Dusan Jurena

Bloger 
  • Počet článkov:  12
  •  | 
  • Páči sa:  0x

rozvíjajúci sa architekt vo veľkom meste Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu