Krokodýľ Putin

Takým oslovením dnes Tweetoval Boris Johnson.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Šojgu netweetuje, ale hlási Putinovi s ktorým sa už nik nechce rozprávať, že Mariupoľ má pod kontrolou Rusko, hoci tam sú v podzemí čo vydrží aj jadrový útok, tisícky udatných obrancov krásneho prístavného mesta, ktoré Rusko zrovnalo so zemou pre potešenie "pomäteného crocodile."

Ja sedím na gauči na chodbe pri výťahu, práve vymieňame farbu gauča, žena sa rozhodla pre šedú. Doteraz sme mali lososovú, ešte sa s ňou bavím aj keď mi je tej veselej oranžovej, ktorá sa menila podľa počasia a nálady ľúto.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ide sused, starší škriepnik a Smerák. No čo povieš na najnovšie správy, pýtam sa ho čo minule ráno obvinili Kaliňáka s Ficom.

To sú také taľafatky hovorí, nič sa nedeje. Ani na Ukrajine sa nič nedeje, pýtam sa lebo som zvedavý čo mi ešte povie nové? Sme predsa dôchodcovia a máme právo na správne informácie.

„Každému, čo jeho je!“ Hm, to akože tie ženy a deti, znásilňovanie a vraždenie na Ukrajine, to sa nič nedeje. Ešte raz opakuje tu naučenú frázu, že každému čo patrí a blysne sa mu pri tom v očiach, akoby sa tešil že už o chvíľu budeme počuť aj u nás dunenie kanónov a každý dostane podľa zásluh, čo si doteraz narovášil, keď to zasa bude mať Rus pod kontrolou. Choď už domov, posielam ho aby som nemusel počúvať tie sprostosti.

SkryťVypnúť reklamu

Po eliminovaní zdrojov konšpirácií, ako vidíme kto ich vytváral účelovo v politickom boji z utajovaných štátnych a osobných informácií, by tieto prejavy stupidity mohli už konečne prestať, čo poviete?!

 

 

Miroslav Ferkl

Miroslav Ferkl

Bloger 
  • Počet článkov:  223
  •  | 
  • Páči sa:  288x

Nie je to predsavzatie, je to pokušenie a žiadosti mojich priateľov, aby som konečne začal písať, skúsme! Zaoberám sa nehnuteľnosťami, oceňujem, riešim stavebné problémy, poruchy, dozorujem stavby, sprostredkúvam predaj, nákup, prenájom, poradím-poslúžim-kým doslúžim! Ešte slúžim, článok o dôchodku dosiahol rekordnú čítavosť. Ak by nám za tieto blogy platili, možno by ten dôchodok, bol aj znesiteľnejší.Ospravedlňujem sa za chyby v textoch, ak sa vyskytnú a ja som ich doteraz neopravil. Redakcia je vážna a časovo náročná práca. Ak nenapíšeme svoj názor, neexistujeme. To je pocit, ktorý ma napadol, keď som si prečítal posledný rozhovor pre slovenské média s Fedorom Gálom v "N"ku. Mal by byť v učebniciach. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

710 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu