Klub priateľov SNM

Ste milovníkom histórie? Chcete vedieť, čo sa deje v Slovenskom národnom múzeu? Lákajú vás rozličné výhody? Chcete pomôcť uchovať kultúrne dedičstvo? Staňte sa s členom Klubu priateľov SNM.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Klub priateľov SNM začal písať svoju históriu v roku 2007. Prvými jeho členmi sa stali známe osoby verejného života. Tvárami klubu sa stali moderátorka Adela Banášová, Petra Bernasovská s manželom a dcérou Johankou, riaditeľ Poštovej banky Roman Fečík, podnikateľ a zberateľ umenia Bohumil Hanzel a historik Pavel Dvořák. Každý sa stal akýmsi patrónom jedného druhu členstva. Záujemcovia o členstvo si totiž môžu vybrať z piatich kategórii členstva: individuálne, rodinné, seniorské, inštitucionálne a VIP.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu

Členom Klubu priateľov SNM sa môže stať každý, bez obmedzenia veku. Stačí si vybrať druh členstva a zaplatiť príslušný členský poplatok. Člen automaticky získava balíček výhod, ktorého súčasťou sú voľné vstupy do expozícii a na všetky výstavy Slovenského národného múzea, informácie o podujatiach a aktivitách múzeí, zľavy na tovar múzea v jeho predajniach a iné. Samozrejmou súčasťou členstva je i pozvánka na každoročný Bál Klubu priateľov SNM.

Členstvo v klube dáva svojim členom okrem iného možnosť podieľať sa na uchovávaní nášho kultúrneho dedičstva. Člen má možnosť sám sa rozhodnúť, ktorú aktivitu Slovenského národného múzea chce svojim členským príspevkom podporiť - reštaurovanie zbierkového predmetu, rekonštrukciu objektu, publikačnú činnosť či napríklad vzdelávacie programy.

SkryťVypnúť reklamu

Ste milovníkom histórie? Chcete vedieť, čo sa deje v Slovenskom národnom múzeu? Lákajú vás rozličné výhody? Chcete pomôcť uchovať kultúrne dedičstvo? Staňte sa členom Klubu priateľov SNM.

Petra Gordíková

Petra Gordíková

Bloger 
  • Počet článkov:  126
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu