Neznášam teplých!

Písmo: A- | A+

Naozaj. Neznášam ich. Žijú medzi nami, sú úplne všade. Doteraz som si to tak neuvedomoval, ale od určitého času som si na to začal dávať väčší pozor.

Keď som nedávno obedoval s kamarátkou, prišla reč na jej chorého syna. Povedala, že ho môže operovať iba jeden chirurg – nejaká slovenská špička. A nezabudla dodať, že je teplý. Okamžite som na ňu vybehol, že to nemôže dopustiť. Je jedno, že je najlepší, ale jej syna predsa nemôže zachrániť NIEKTO TAKÝ...teplý. Mimochodom kamarátka vyzerala úžasne, mala krásny účes. Hneď som si pomyslel, že jej ho určite robil teplý, alebo NIEKTO TAKÝ. Ako keby nemohla ísť k heterosexuálovi, veď kučierky urobí každý kaderník. Aj ja som sa počas obedu posťažoval. Už niekoľko dní ma bolí zub, tak som skočil k zubárovi. No keď som ho uvidel... Teplý. Naozaj sa mi má NIEKTO TAKÝ hrabať v ústach? O super reštaurácii, kde sme si dali úplne dokonalé jedlo, ani nehovorím. Taký dobrý steak som už dlho nejedol. A tá omáčka! Nechali sme si zavolať šéfkuchára, aby sme ho pochválili a povedali mu, že odteraz budeme podnik odporúčať všetkým našim známym. Keď som ho ale uvidel, vedel som, že je teplý. No hrôza. Naplo ma. Ako sa NIEKTO TAKÝ mohol chytať môjho jedla?!

Došlo mi to. Sú všade. Ako mám ale žiť v takejto spoločnosti? Asi by sme mali vytvoriť nejakú čistú slovenskú rasu. Všetkých teplých aj Cigánov by sme mali odstrániť a v duchu tradičnej rodiny by sme k nim mali pribaliť ešte aj rozvedených. Mali by sme uzákoniť sex až po svadbe. Trestať by sa malo i to, ak si niekto nájde milenku či milenca. Naopak slušný Slovák – je manžel, ktorý chodí z práce hneď domov. Víkendy radšej ako s deťmi, trávi na rôznych pochodoch, netoleruje žiadnych teplých. Presne takých by sme mali oceňovať. Pretože to sú normálne hodnoty!

P.S.: Ak by niekto nepochopil, tak tento blog až do tohto momentu, bol iróniou. Homosexuáli boli, sú i budú medzi nami. Stretávate a stretávali ste ich aj vy. Určite nejakých osobne poznáte, len „to“ o nich neviete. Nebýva totiž zvykom, aby sa NIEKTO TAKÝ predstavil: „Dobrý deň, volám sa Vlado a som gay.“ Homosexuáli v spoločnosti nikoho neovplyvňovali a po nejakých zákonných úpravách ani nikoho ovplyvňovať nebudú, lebo všetky tieto úpravy sa budú týkať iba ich.Tak, ako sa to nevnímalo doteraz, tak to nebude vnímané ani potom.

Pretože jediné, čo je normálne, je BYŤ ŠŤASTNÝ. 

Skryť Zatvoriť reklamu