Laska (2) !!!

Zas o čosi staršia a skúsenejšia sa pozerám na svet lásky takto....

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Nebo, hviezdy, slnko, mesiac, lúka, kvety, stromy, vtáci.....Romantika ako vyšitá na ľúbostný príbeh. No musí byť láska vždy tak romantická? Mnohí sa v láske sklamú, trpia, nadávajú, vravia že už nikdy viac....!

Je teda láska nádherná? Áno je nádherné milovať a byť milovaný. No úprimne, ako často sa tento ideál harmónie naplní? Ako často sa sami zastavíme nad tým, a uvedomíme si, že sme naozaj, ale naozaj šťastní???

Láska nie je o šťastí, láska je o zvyku byť s niekým. Prebúdzať sa s niekým, s niekým tým istým každé ráno, vravieť mu: „Ahoj miláčik, ako si sa vyspinkal?“, keď aj tak vieme čo nám dopredu odpovie...toto je tá naša slovenská láska! Neodídeme od niekoho s kým sme 5 rokov kvôli mladému strapatému študentovi práva, ktorý nám vyznal lásku v parku na lavičke. Nie, pretože máme svoj uležaný stereotyp, pri ktorom si my samy navrávame, že to je to, čo nás napĺňa, že to je to, čo nás robí šťastnými. Ľudia zastavte sa a porozmýšľajte, či ten pohľad, ktorý vidíte každé ráno v zrkadle chcete naďalej vídavať a či práve v tomto zrkadle, pretože nielen osoby sú dôležité, ale i miesta....

Zuzana Halušová

Zuzana Halušová

Bloger 
  • Počet článkov:  18
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som aká som... a to už je moja výhra...!!! Zoznam autorových rubrík:  City...Moje zážitky...Nezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu