Hypnóza ako forma diéty

Na novoročné predstavzatia o chudnutí, nefajčení a učení sa cudzieho jazyka je neskoro... nie však na hypnózu. Práve tú som sa rozhodla vyskúšať ako najnovšiu formu chudnutia. Po vianočných sviatkoch sa na mňa nalepilo to, čo som pojedla aj len ovoňala. Ale keby som moju miernu nadváhu zvalila len na Vianoce, to by som klamala. Zvalím to aj na manžela, ktorý sa o mňa dobre stará... aj na imigračné úrady vďaka, ktorým ešte stále nemám pracovné papiere.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Na internete nájdete okrem iného aj plno štedrých osôb. Tie sa radi podelia o rôzne druhy súborov ako v "službe" Win MX . Netrvalo teda dlho a pred pár dňami som aj ja vlastnila 20 minutovú hypnózu zameranú na upravenie stravovacích návykov. Kdesi som dávno dočítala, že to skutočne funguje... tak som si povedala, že hádam ani ja nebudem výnimkou. Veď ja sa dám nahovoriť skutočne takmer na všetko. (Sestra ma ale upozornila nech skontrolujem, čo mi v tej hypnóze vravia... Nech ma nenahovoria na terorizovanie nevinných ľudí.)

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Prvú noc som si z celej hypnotickej (takmer) polhodinky pamätala len hlas vraviaci mi uvolniť sa. Spíte, vaše oči sa zlepujú, spíte... spíte... ste v hlbokom spánku. A potom nič. Len úplná tma všade okolo mňa. Zobudila som sa na to, že počujem sláčikové kvarteto. Bola to skladba nasledujúca hypnózu na mojom MP3 prehrávači. Hmmmm. Takže predsa? Prinajmenšom ma to uspalo. To som si pomyslela. Ďalšie ráno som sa prebrala a na moje počudovanie som bola schopná zjesť na raňajky sotva tri štvrtiny hrnčeka naplneného cereáliami a mliekom. Nič viac. Obed sa opakoval v rovnakom štýle. Dva kúsky pečeného moriaka nie väčsie ako krabička cigariet k tomu pár súst zeleninovéh šalátu. Hmmmm. Vidím, že moje mozgové bunky statočne spolupracujú, alebo je to len placebo efekt? Celé to rozhodne nie je vôbec ťažké a po pár sústach akéhokoľvek jedla sa cítim hneď najedená. Klamem samú seba. To som si vravela. Ale ani večera nebola iná. Deň som takmer ukončila hŕstkou rizota a polovičkou pomaranču. Potom už len jeden medovník, ktorý som v polovičke ponúkla Shebe (to je náš vtieravý psík). Hmmmm. Každý nasledujúci deň prebiehal v podobnom duchu. Dokonca ani včerajšie neskoro nočné písanie blogu SME som si nekrátila konzumovaním chipsov alebo koláčikov. Čo sa mi pred tým stávalo dosť často. Volali sme to familiárne s manželom Ericom "midnight buffet", podľa polnočného bufetu na výletnej lodi. (Kde sme sa zoznámili.)

SkryťVypnúť reklamu

Som prekvapená, čomu všetkému človeku uverí a čo všetko možno dokázať hypnózou. Uvidíme, či to bude jednorázové pobláznenie mysle. Zdá sa, že nie. Vrátila som sa dokonca aj k cvičeniu na striebornom vesmírnom balóne. Nech tomu ešte trošku pomôžem. Ako som už povedala je tomu 5 dní a za ten čas som jedla podstatne menej ako po iné dni. Neviem kam to povedie, ale možno je táto oblbovacia verzia diéty to pravé pre mňa aj pre veľa iných ľudí. No a kým si moje telo uvedomí, že ho balamutím, bude neskoro. Hmmm. Bude neskoro, lebo môj žalúdok bude zvyknutý na podstatne menšie porcie.Rozh odne to stojí za skúšku vytvoriť ilúziu v mozgu aj žalúdku.

SkryťVypnúť reklamu

ps - do dnešného dňa som schudla 3 kilogramy
ps - nesledujem koľko priberú asi naše dva psi

Jana Harris

Jana Harris

Bloger 
  • Počet článkov:  116
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Neskutočne jej chýba písanie... také to tvorivé a odhaľujúce. Má veľkú slabosť na ruky svojho manžela a hudbu z filmov W. Allena. Zoznam autorových rubrík:  Takmer denne z Nového AnglickaMilí priatelia vo sveteVlastná choreografiaTéma na lenivé letné popoludniSlabosti nás všetkých (?)

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

91 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

299 článkov
Marcel Rebro

Marcel Rebro

142 článkov
Marian Nanias

Marian Nanias

274 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

10 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu